Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

yok hocam gene aynı :frowning:

Sorunu çözüm hocam araştırdım biraz sanırım o hızlanma olayı yani traktörün veya biçerdöverin iş sırasında maksimum hıza ulaşması olayı oyun bug uymuş düzeltilmiş düşünüldüğünde de zaten hangi aletin kaç km hızla çalıştığı yazıyor o şekilde artması saçmaydı gerçekten kusuruma bakmayın doğru düzgün araştırmadan size sordum iyi günler

abi benim oyunda araçların tekerlekleri gözükmüyor

hasan bey bu pto nedır bıcerdoverde ya bırturlu actıve edemıyorum atack pto dıyo nasıl halledıcez sunu sana zahmet bı acıklarmısın

z tuşuna basıp kablo ve hortumları tak manuel bağlamada böyle

abi allah ragzi olsun saattir bulamiyorum :smiley:

s.a benim oyunda aracların tekerlekleri gözükmüyor neden acaba yardım edersenız sevınırım

stappenbach 17 haritasinda sut nereye satiliyo bilen var mi yardim edebilirmisniz ?

@HasanOfke abi akşam yayın olursa sen mi yapacaksın yoksa Batu mu yapacak?

Batu açabilir ama biz de olacağız

kardeşim aynı hata bende de ortaya çıktı sorunu çözebildin mi acaba Hasan bey ne yapabiliriz acaba

ineklere verilen karışımı nasıl yapıoruz saman ve silajı koyuyorum fakat dökerken samanı dökmüyor nasıl yapabilirim

yem makinası alacaksın ayrıca ot da kullanmak gerek slaj ve saman yeterli değil. saman i yere sermek icinde baska bi makina var onu almalısın.

bir tane makine var ama arkasında mikser olan samanı ön yüükleyiciyle seriyorum yere fakat dediğim gibi mikserin içine saman silaj ve ot stiyor kouyorum fakat samanı yemliğe boşaltmıyor

hangi makine ya? birbirine karıştırdın galiba birisi ot saman silaj karıştırmak için olan diğeri de yerlere saman koyan balya karıştırıcı makine
bug olmasın haritada?

grafik ayarlarıyla ilgili bir durum

grafik kartının sürücüsü güncel olmalı ve onların istediği seviyede olmalı
shader model vs. bunlar da önemli

sistem özelliklerin nedir? yeni mi başına geldi? bu gibi şeyleri yazmadan yardım istemeyin :slight_smile:

hasan bey bu stappenbach haritasinda ormanciliga giristikten sonra oyunu saveliyemiyorum bi sikinti var neden kaynaklaniyor olabilir bi yardim edebilirmisin ? hatta butun dosyayi siliyor agac kesmeye ve satmaya basladiktan sonra

orada ormancılık yapmadık hiç son gelen güncellemede çözülmüştür belki bilmiyorum hiç

tamamdire tesekkurler :smiley:

selam hasan hocam fs 17 de yeni haritada şeker kamışı ektim fakat hasat edemiyorum büyümüş olmalarına rağmen bu sorunun çözümü nedir ne yapmam gerekiyor ?