Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

S.a abilerim benim bi sorunum olcak fs17 yi torrent ten indirdim oyuna giriyorum ana menüdeki modlar hiç guncellenmiyor hep aynı modlar eskiden hep yenileri geliyordu nasl düzelde bilirim yardım eder misiniz

Oyun içerisinde otomatik olarak indirip kurabilirsin modda sıkıntı yok. Modu profile girerken seçeceksin. Aktifleşecek her harita modunda olmaz. Oyun içindeki bilgiler ekranlarında kendi sekmesi var orada kendine ait ayarlar var.

Torrent vs. korsan sürümlere destek vermiyoruz. Ana menüde modlara orijinal kullanıcılar erişebilir. https://www.farming-simulator.com/mod.php mod sayfası burada

Öyle bir sorun yok. Korsan sürüm mü kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse zaten böyle sorunlar olabilir. Yüklediğin modlar da bozmuş olabilir. Kontrolleri sıfırlayabilirsin. Korsan sürümse zaten ana menüde modlara erişimde sıkıntı vardır.

Harita modlarında eklenmesi gerek. Bu sadece tank doldurmak için :slight_smile:

Teşekkür ederim abi eskiden ne güzel vardı neyse böyle devam ederim

ne zmandır çektiğim bir sorun olan fs17 de ses varken bir anda ses kesiliyor sebebini bilen varmı

KYK yurdunda Steam’e giremiyorum. Çevrimdışı olarak girebiliyorum sadece. Acaba oyuna güncelleme mi geldi? Oyun içerisinde Modlar bölümünde Seasons modu gözükmemekte. Manuel olarak modhub(yada farming-simulator sitesi > mods sayfasından) indirdiğimde mod gözükmüyor. Seasons modunu destekleyen haritayı kullanmama rağmen(örneğin FS 2009 haritası) oyuna girerken seçim ekranında gelmiyor Seasons modu.

Tıkandım kaldım kısaca.

Arkadaşlar merhaba

Kardeşim kendi kariyerinde oynarken elektriklerin gittiğini sonrasında kariyerinin silindiğini söylüyor. Kariyer dosyaları Belgelerim - My Games içinde gözüküyor lakin oyunda gözükmüyor. Not defteri şeklindeki dosyları da açtım ama içleri boştu? Elektriklerin gitmesi sizce kariyerin silinmesi için bir neden mi?

Mumkun bozulabiliyor genelde steamde oyunlarin birbanda kaybolmasiyla sonuclanir ama dosyalar durur gormez

Teşekkürler

Daha önce çok kez elektrik kesintileri yaşadım ama hiç silinmemişti. Yazık oldu 7 aylık kariyere. :sweat_smile:

çim balyalarını tekrar koyunlara vermek için eski haline getirebiliyor muyuz?

mod galerisinde belki modu vardır ama ineklerin beslediğimiz bir vagon var onunla çim balyasını içine atıp koyun besleme alanına git çıkarması lazım

onun içine kuru ot balyası saman balyası aliyo çimen balyasını götürünce desteklenmiyor diyor. bir sürü balya yaptım veremiyom koyunlara.

Nette balya kesme modu vardı hani balyanin ipini kesersinde dagitirsinya onun gibi bisey ama bende en son denememde calismamisti yada ben beceremedim bi deneyin isterseniz

herhangi bi link falan var mı yada modun adı aramaya çalıştım da alakasız şeyler geliyo

Hic hatirlamiyorum adini link olarakda veremicem çünkü rahat 3 ay oldu.
Ama bi ingilizce olarak dene ben çoğu seyi oyle buluyorum

Merhaba ya benim ufak bi sorunum var normalde 3 e bastığınızda hız kontrolcüsü devreye girer 1 ile hızı minimuma düşürürsünüz 2 ile maksimuma çıkarırsınız tarla ekerken veya hasat ederken ama bende 1 çalışıyor 2 çalışmıyor kontrol ayarlarınada baktım hepsi normal bunu nasıl düzeltebilirim acaba ?

eklediğin bir mod müdahale etmiş olabilir

hımm peki teşekkürler eklediğim modları bi kaldırayım bakalım :slight_smile: