Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

**Burada ne mi yapıyoruz? Farming Simulator 17 hakkında destek sağlıyoruz. Oyunla ilgili her türlü soruyu buradan yazabilir, cevap bulabilirsiniz. **

-Oyun hakkında sorular
-Teknik yardımlar
-Çiftçilikle ilgili konular
-Hayvancılık meseleleri
-Ormancılık olayları
-Oyun modları hakkında

Bu başlıklarla ilgili soru&cevap yapabiliriz.

farming-simulator-17-ciftci-destekleme-merkezi

2 Beğeni

bu menüdeki modları toplu indirmenin yolu yokmu akşama kadar bitmze bu :slight_smile:

Hayır yok ModHub | Farming Simulator buradan indirebilirsin direkt :smiley:
zaten oyunda da indir de bekle alt tab yap takıl inecek her şey + bütün modları indirmene gerek yok

zaten şuan öyle yapıyom alt tab yaptım farming videosu izliyom :slight_smile: genede teşkkürler Hasan abi :slight_smile:

Hasan abi bakar mısın FS 17 modlarını yükledim ama yaklaşık 5 6 tanesi oyunu açtığımda başlama menüsünde gözükmüyorlar nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musun

Hangi modlar ve doğru yüklediğine emin misin?
Profile girince onları seçebileceğin bir ekran çıkıyor orada olması gerek.

Doğru yüklediğime eminim çünkü yüklediklerimin 7 8 tanesi orda liste halinde çıkıyor listede görünmeyen birini hatırlıyorum Tow bar modu olması lazım

Herhangi bir fikrin var mı neyden kaynaklı olduğuna dair :thinking:

Hasan abiyi de kaybettik :thinking::joy:

mod galerisinden abone ol o tür modlara - zip içinde başka bir zip daha olabilir

Zip içinde zip yok onu kontrol ettim de abonelik filan çok saçma bence sürümde sıkıntı var

Neyse çaban için teşekkürler

Platinium sürümde özellikle yeni haritada şeker kamışı biçerken fps düşüşleri yaşıyorum. Yüksek ayarlarda max 35-40 fps aldığım oyunda 12 fps seviyelerine kadar düşüyor? Sorun ne olabilir? Bilgisayarım biraz eski ama Goldcrest haritasında böyle düşüşler olmuyordu.

Bir arkadaşım videodaki sorunu yaşıyor nasıl çözebiliriz.

Ben bir sorun yaşamadım. FPS problemiyle ilgili mesaj da görmedim. Zaten ortada çok büyük bir olay yok. Grafik ayarlarını değiştirdin mi? Ya şu an Amerikan haritasına girip denedin mi? Son güncellemeden sonra etkilemiş olabilir.

Bugün Amerikan haritasında deneme yaptım. FPS düşüşü var ancak Brezilya haritasına kıyasla daha az. Şöyle ki Brezilya’da 15 FPS görürken Amerika’da 25 FPS’ye düşüyor.

Modları kaldırdım, oyunu sildim yükledim vs sonuç alamadım. Anlaşılan bilgisayarı değiştirme zamanı geldi. :confounded:

valla bende hiç bir sıkıntı yok takır takır çalışıyor oyun :slight_smile:

Şekerkamışını diğer haritalarda nasıl satacağız?
Ekmek için gerekli mod var,

Ama satışı nereye yapacağız,onun için de bir fabrika modu olsa çok iyi olurdu

Merhaba ben platinum edition sürümünü yüklediğimden beridir oyunun orjinal araçları sorunlu.Tekerlekler dönmüyo ve sağ sol yapmıyo ama yüklediğim modlarda sıkıntı yok ayrıca mod bölümünde modları indirmeye çalışıyorum ama %100 olduktan sonra kurmuyo tekrar indiriyo ama yine kurmuyo yardımcı olursanız sevinirim.

bu modu tam olarak nasıl kuracağım? belgeler > my games > fs17 > mods’a .zip uzantılı dosyayı atıyorum ancak çalışmıyor. Hata mesajı da gelmiyor oyuna.