Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

ne kadar oldu mevsim modu kurmadın değil mi?

bi bakim mevsim modu galiba vardı hemen dönücem

real nights mod
dirty rain
mevsim veya hava durumu ile alakalı bi tek bo 2 mod var kurulu

Çözdüm hocam realistic more game engine modu kuruluydu ondan dolayıymış kaldırdım düzeldi

Merhaba son çıkan dlc’yi burdan bulabilmem mümkün mü acaba? modern classic dlc’si oloan arkadaşlar paylaşabilirlerse çok sevinirim.

korsan paylaşım yok :frowning:

FS 17’de hiçbir aracın tekerlekleri gözükmüyor yardımcı olurmusunuz :slight_smile:

Hatitayi kaldirip tekrar kur da demesem olmaz çevrecilik yapiyo oyun :joy::joy::joy:

farming simulatör 2017 tekerler gözükmüyor traktörler gözüküyo ve bu her türlü araç için geçerli oyunum orjinal steamdan aldım hiçbir türlü mod yok çözüm yazarmısınız

Eksik dosya var mı diye kontrol ettirdiniz mi?
Oyun dosya bütünlüğünü dogrulama …

evet yaptım dosyalarda bir tane dosya eksik gözüküyo şu anda oyunu bilgisayardan kaldırdım steamdan tekrar yükledim ama olmadı

hasan abi yardımını bekliyorm

hasan abi öldü :joy:

paragraf girintisi 4 boşluktan oluşan, önceden biçimlendirilen yazı

soruyu sordun bilen varsa cevap verir, konunun ve forumun çöpe dönmesine izin vermiyelim.

@orhan belgelerim klasorunu once kopyasini al ve daha sonra sil. tekrardan oyuna girdiginizde duzelmis olmasi gerekir.

yardımın için teşekürler dediğin gibi yaptım oyunum düzeldi

oyunun duzeldigine sevindim. Tahminimce daha onceden kullandigin bir mod buna sebep oldu.

Abiiii araçların sadece tekerleri gözüküyor yardım ALLAH AŞKINA

kullandıgın modları kaldır öyle dene olmassa oyunu sil geri yükle save yide değistir.

Okumaya zahmet edersen yukarıda sorunun çözümünü görürsün.