Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

54mb büyüklügünde arac güncellemesi geldi. numarası 0.63, 2018 02 10

araclar =
yeni arac lidner94 (biraz daha kücük ve biraz daha ucuz)
yeni kare balya yapma makinesi (modern)
yeni krampe big body 500 tahıl römorku

müzik=
menü ve düğün töreni için yeni müzik
görev tamamlamak için yeni müzik jingle’sı
başarı için yeni müzik jingle kilidi
uyanmak için yeni müzik jingle’ları

yeni görev eklenmiş,yapay zeka artık ürün yetiştirmede istiyor
4 farklı yabani mantar ve yabani cilek eklenmiş (ormanlık alanlarda aramamız gerekmiş ve 24günde bir yerleri degişiyormuş,yene bilir veya satıla bilir)
birsürü küçük hata düzeltmeri.

güncelleme güzel köyümü özledim evimi özledim bende bıraktığı etkiye bak adamlar tabii uğraşır bu oyunla :smiley: klasik çiftçilik simülasyonu anlayışı değiştirdiler yavv… :smiley:

1 Beğeni

Hasan kardeşim bence efsane olacak bir oyun ama rakipleri iyi darbe vurdular ben bu oyunun aklanıp acil olarak yoluna devam etmesini çok istiyorum beklemedeyim oyun adına

0.64, 2018 02 11 (Düzeltme)

Merhaba çocuklar, nihayet birçok kişinin bildirdiği o pis bug ları izleyebildik, bugün bir Düzeltme’ye karar verdik:

• Kurtarma parçalarının malzemeyi uygun olmayan bir şekilde yüklemesiyle ilgili eski ve zorlu hata (örneğin, Ahşap Sır metal kapılardan kapılara dönüyordu).

• Krampe K500 16 ton kapasiteye ayarlandı.

• Römorklardaki tahılların yüksekliği.

• Römorklarda farklı (düzgün) görünümlü mısır ve kanola tahılları.

• İnek ahırında yanlış yerleştirilmiş kazanlar.

En iyi,
Toplitz ve UMEO Ekibiniz

yeni yama yayınlandı.

Traktörün benzini benzin istasyonuna gidemeden biterse Traktöre nasıl benzin doldururuz ? Yardımcı olan varmı ?

yardım isticeksin, help pickup felan yazar biyerde.

Nerde yazıyor ? Ben bulamadım.

tap tuşu sonrada sag altta call tow truck yazıyor.

şu oyun bi gelemedi ya

love life güncellemesi geldi,evlilik için havanın güneşli olmasını bekleyin diyor,biz uzaktayken eşimiz uyuyormuş ve eşimiz sürekli ciftlik binalarını,ahırı,kümesi,cocuk odasını kontrol ediyormuş biyerde sorun varsa eşimize sormamız isteniyor.
güncelleme kapsamlı olmuş,bir ton aile ve sosyal yaşam ile ilgili güncellemer var.

her bişey yazıldığında çıktımı acaba diye bakıyorum :expressionless:

Önümüzdeki hafta yine 2. davanın süresi doluyor. Açıklama yapılacak. 2. defa aynı şeyi başlarına getiren 3. defa niye getirmesin :smiley: Neyse bence yararlı bir süreç oldu. Bu arada oyun gelişiyor. Alan adam daha fazla memnun olur :smiley:

1 Beğeni

alabilsek :rofl:

Versiyon no nedir?

0.65

10 karakter.

Yeniden yayınlandı.

2 Beğeni

aldık sonunda :slight_smile:

Hadi bakalım gözümüz aydın aldım bende duymayanlara duyurulur oyun tekrar satışta almak isteyen steam e koşsun

şuradaki görev nedir ya gidiyorum bişey çıkmıyor :slight_smile:

İnsanları o kadar beklettiler bari indirim yapsalardı biraz.