Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Aynı düşünceleri düşünmekteyim bu oyun rafa kalkmamalıdır gerçekten ben her oyunu oynamam ama bu oyun beni sardı ve satın almak istedim tam alacam hop telif davası ve esrarlı bir bekleyiş umarım düzeltirler beklemede olacağım.

uzun zamandır girmiyordum birkac görev yapayım dedim zor dayandım.
grafikler bir acayip,arada bariz fps düşüyor gtx 1080 bile kurtarmıyor o derece garipleşmiş.

Ben de dün gece girdim tabii altta fishing barents sea iniyordu :smiley: biraz takıldım da öyle işte :smiley:
yalnız bu görüntü kırılmaları sonradan gelme gibi şeylerde bi değişim sezdim bakım güncellemesiyle çözüldü sanırım ama hala çok ciddi grafik sorunları var
ama girince insan kendi evi gibi seviniyor :smiley:

2 Beğeni

bir tane güzel çiftlik oyunu bulduk oda gelmiyor yav yapımcılardan da haber yok mesaj atıyoruz geri dönüş yok ümidi keselim mi artık acaba

bir sonraki güncellemede umarım evlilik faslını acarlar.

:frowning: abi sen evlisin biz o kadar sevinmiyoruz :smiley:

3 Beğeni

Hasan kardeşim Güncelleme dosyasını bana yollayabilirmisin ?? 061 sürüm için

yeni balya vagonu 39 tane taşıyor ve buda 5.850 euro yapıyor fena degil.
saklanmış olan sandıklar pek işe yaramasada toplam sayısı 23. her güncelleme ile yerleri degiştiricekler.

2 Beğeni

oyun gelmiyor inatla :slight_smile:

görsel düzeltmeler arttıkça daha da kaliteli görüneceğe benziyor

Toplitz boş durmuyor UE4 ile geliştirilmiş FPS oyunu duyurdu
Yayıncısı sadece ama oyun zaten fos :smiley:

1 Beğeni

yapımcıdan acıklama geldi. kısaltmadan tercüme ediyorum.

sorunla ilgili küçük bir güncelleme,davayı acan şirket kendine tanınan 14günlük sürenin sonunda oyunun satışını engelliyecek başka bir iddia ortaya atması ile yakın gelecekte oyunun satışı mümkün görünmüyor,yine tüm iddialar asılsızdır,avukatlarımız bu haksız duruma karşı elinden gelen herşeyi yapıyorlar, silden ile sorun yaşamıyoruz (silden 12 yıllık bagımsız oyun geliştiricisi)

elbette güncellemer devam edecek,herşey plana göre giderse 6 şubatta ve hafta sonuna dogru bir güncelleme yayınlayacagız.bu rahatsız edici zamanlarda bize gösterdiniz destek karşısında şaşkınız.haber almak için beklemede kalın ve bu mesajı dünyaya yaymaya devam edin.

2 Beğeni

Hangi sirket oldugu ortaya cikmadi hala techland ??? Playway??

yasal sürec oldugu için söylenmiyor fakat %99 playway.

gelmesin artık gerek yok :slight_smile:

farm expert 2017 için cıkan ücretsiz hard terrain dlc’sinden patlamışlar. yeni cıkan idda nedir belli degil.

Hacizli araba almak gibi bisey oldu daha da beteri 14 gun daha beklencek yine bisey cikartilir guncelleme sozu verilse ne degisir

Beklemedeyim playway yapmışsa bunu harbiden çok kötü oyunun update lerini bulup kurdum orjinali çıkana kadar bu şekilde devam hakkında hayırlısı

12.mb bakım gücellemesi geldi. 0.62, 2018 02 06 numarası
bu güncelleme büyük güncellemeye zemin olucakmış.

kayda deger olarak kamyonet sürüşü geliştirilmiş, hafta sonu planladıkları büyük güncelleme oluyor yazılanlara bakılırsa.

balkabaklarını satıp ciftlik deposuna 2000lt yakıt aldım.

1 Beğeni

0.62 bakım yaması kuruldu mahkeme ve telif durumu takip edilmekte ama oyuna şimdilik dışarıdan devam