Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Arkadaslar ben internete farmer dynasty al yzdim steam linki cikti ve actim resimsiz ama sepete eklenebilir bir oyun cikti pkaet seklinde bu ne Farmer's Dynasty on Steam

Oyun yok ama paketi var bilmiyorum alinir mi?. ya da alırsam bana gelir mi oyun sizce,@HasanOfke

1 Beğeni

Oyuna 3-5 tane eski tarz traktör eklenmeli,tek bir tarz eski traktör sıkıyor bir süre sonra…

sub daki linkten deneme yaptım ödeme kısmında kabul etmedi sanırım ordan engellemişler alan olursa banada yazın arkadaşlar bu aralar yeni favorim bu oyun inşallah mahkemesi çabuk sonuçlanır da satışı devam eder.

Bana odeme yaptirtiyor

Aa kaldirmislar ben istesem alabiliyordum ah ah keske alsaydim

Simdi duzeldi alabiliyorum

Yeni site acicam xD steamaciklaribulmavakfi.com

Alabildin mi peki ??? oyun gelene kadar inanmam o yüzden bilgi verirsen iyi olur

Bende korktugum icin almadim resmi olmayan paket neden aliyim ki=)

Ard arda göndermek yerine daha önceki mesajını güncellersen daha temiz bir ortam olur.

1 Beğeni

Haklısın Bi daha birsey yazarsam kullanırım

Bende sana umut bağlamıştım :slight_smile: cesaret eden varsa durumu bildirsin.

@makinist67 ben denedim “bu satın almayı gerçekleştiremessiniz diyor”.Bu arada oyun hakkında bir bilgi varmı ben araştırıyorum ama bir bilgi bulamıyorum neredeyse 1 ay oldu gelmedi.

1 Beğeni

yapımcıdan ve umeo 'dan ses yok. sadece söylenti oyuna sahte dmca dosyası yerleştirilmiş birileri tarafından deniyor.
bu konular ciddi konular,1 ayda sürer 5 yılda. olan son kullanıcıya oldu. şuan insanlar para iadesi konusunda tartışıyor. kısaca oyunu aklınızdan cıkarın her ne kadar güzel özellikleri olsada.

oyuna sahip olanlar.planlanan güncellemer 1’er hafta uzatılmış,ev için mobilya,sera için su,yapay zeka trafigi ve oyunda hafta sonu için yapılacak aktiviteler…

1 Beğeni

iyice gündemden düştü umarım pes etmezler belli ciddi sorunlar var uğraşıyorlar sahte de olması daha da üzüyor haklı bir davaya laf söylemek düşmez

0.60, 2018 01 28 numaralı hata ve genel bakım güncellemesi geldi.12.5mb boyutunda.
salı günü yeni güncelleme planlıyorlarmış.

1 Beğeni

Valla çiftlik simülatörü olarak beğendiğim bir oyun çıktı onuda sahtecilik ile suçladılar valla oyunu edindim steam den çıkana kadar böyle oynayacağım senaryo ve oynayışı güzel inşallah sorunu çözerler.

0.61, 2018 01 30 nolu güncelleme geldi. 13mb

hazine sandıkları artık faal fakat ilk zamanlar az mal iceriyormuş ve haritada yerlerini degiştirmişler.
yapay zeka görevlerine teslimat yapma eklenmiş.

sandık işi tırt.

Ben oyun hakkında bir eleştiride bulunucam oyunu davalı olduğu halde arka planda geliştirmeye devam ediyorlar anlamadığım şey sorunu niye çözmüyorlar biliyorum zor bir sıkıntı bir şeyden telif yemek ama oyunu ya kurtaramazlarsa ne olucak. Her geçen saniye bir satın alma kaybediyorlar ve sıkıntı yüzünden verimli ve mutlu çalışamıyorlar inşallah sıkıntıyı giderirler ve oyunda sahte bir şey olduğu söyleniyor ve daha buda belli deyil yapımcıdan da bir ses çıkmıyor."sadece söylenti oyuna sahte dmca dosyası yerleştirilmiş birileri tarafından deniyor."bu lafada uyuz oluyorum madem öyle kaldırsınlar ozaman çünkü bu iş devam ederse sonu kötü gibi görünüyor tekrardan bir umutla inşallah sorunu düzeltirler yoksa sonu güzel durmuyor çok emek var bu oyunda bir emeğinde boşa gitmesi sıkıcı bir durum. yanlışım varsa beni düzeltin bunda bir sıkıntı yok.

1 Beğeni