Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Farm Expert’in Argon oyun motoruyla başka bir stüdyo tarafından geliştirilen Farmer’s Dynasty çiftçilik ve köy simülasyonu 14 Aralık’ta çıkış yapacak.

Geliştirici: Toplitz
Yayımcı: UIG

İlk haberimiz;

14 Aralık!

3 Beğeni

Erken erişime açıldı. Ama millet satın alıp oyunu açamıyormuş bile! :smiley: Yine bilindik olaylar. Yalnız biraz ilgi çekici özelliklere sahip Farm Expert’e göre renkler ve grafikler daha iyi olmuş. Bir de role play mantığını uygumaları aslında çok güzel fakat malum bütçe sıkıntısı oyun motoru yetersizliği belki de? vs. vs. gibi durumlar sonucunda iyi sunulamıyor. Real Farm’a göre bu daha iyi tabii… Real Farm için de yenilikler var ama heyecanlı değilim.

Ne olursa olsun bildiğimiz güvendiğimiz oyunları oynuyoruz.

1 Beğeni

Bu oyuna kimse bir şey yazmamış kimse almadı mı bu oyunu yow oyun çok iyi görünüyor

Oyuna olumlu yorumlar gelmiş bazı sorunları düzeltmişler işin komik olan tarafı aynı şekilde farm expert 2017’de başarılı olunamadı birkaç değişiklik ve köy ortamı havasını rpg şeklinde harmanlayıp pazarlayarak insanların ilgisini çekti farm expertde bu eksikti işte yine de oyunun grafikleri pek oynanılacak gibi değil sırf özellikleri görmek için oynarım
ama yine de bir şeyleri başarmış olmaları güzel ibret alsınlar… C&C’den sonra buna geçerim ama devam ettiremeyip bırakmaktan korkuyorum

evlenme ne lan :smiley:

Köye adım atar atmaz işleri kilitlediler. Ay dedemin şeyine…

Bu gece notlarımı alıp yarın öğlenden sonra ilk videoyu çekmeyi planlıyorum. İlk yani başlangıçta çiftliği onarma görevleri var video öyle geçecek. Şu balık tutanın yanına gittim meşgulüm dedi iplemedi beni sonra marketçiye gittim tanıştık :smiley:
sahilde kız tavlama turuna da çıkacağım… tam clickbaitlik oyun evlenme düğün hamile kalma çocuk doğurma büyütme abovvvv görmesinler bunu rezillik tanımazlar acayip acayip videolar çekilir

Dün güncellemeyle yabani hayat eklenmişti geyik ve domuz getirilmişti mantar toplama da var.
Tek eksiğin grafik olması ve insanların yıllardır böyle bir şey istemesi ve kimsenin iplememesi…
Farm Expert’in yeni hali Pure Farming olmuştu bunun yeni hali hangisi olacak acaba?

1 Beğeni

:slight_smile: ilk video montajda akşam yayınlarım biraz uzun olabilir harika olmuş eğer hataları düzeltip geliştirirlerse ibretlik yapım olur diğerlerine…

2 Beğeni

Farm Expert’in RPG köy simülatörüne dönüştürülmüş hali Farmer’s Dynasty’nin erken erişim sürümünü inceliyoruz. Yıllardır istediğimiz özellikleri barındıran oyun grafiklerine rağmen keyifle oynanabiliyor.

1 Beğeni

aslan yattı yerden belli olur diyip giriştim eve =)
-catı
-su pervazları
-iç-dış beton pervazlar
-iç kapılar
-yer fayansları
-citler
boya,catı kaplaması bekliyor sırada onlar varda mutfak ne hale gelmiş yahu =)

tüm metal citleri yeniden yaptım,pası temizleye bilirdim fakat saglam olsun dedim.

kümesin tüm citleri ve ahşap iskeleti hazır.

toprak dokusu spintires’e benzemiş =))

oynunun gideri var.

oyundaki pikap toyota land cruser,avustralya,arap ülkerinde,afrikada kullanılıyor. bizdeki doblo gibi heryerde olan bir arac.

haritada gitmek istediniz yere sag klik yapın böylece haritaya bakmaya gerek kalmıyor.

römörk vericegini söylüyen kişiye traktörle gidin,pikapa römörk baglanmıyor.
mibzer vericem diyen dallamaya :joy: iyi sövün, kocaman tarlayı sür üstüne serayı onar sonrada hurda mibzeri ver. (gitmeden önce evde uyuyun ve bol elma alın yanınıza)

3 Beğeni

yağmur efektleri bile farming simulator’dan daha güzel :slight_smile: 2. bölüme başlayacağım ama ev işlerini bitireyim hava da biraz aydınlansın

1 Beğeni

oyunda tamirat işleri çok baydı kendi çiftliğimi zor bitirdim sonra gitti balya makinası karşılığında calvinin işini bitirdim tamir etttim şimdi janetten biçerdöver almak için yine ahırları serayı tamir etmem gerekiyor steveden römork alıcam o da aynısını ister şimdi :frowning:

stev amca insaflı’da kızına sulanayım dedim kızdı bana :joy:

kızı mıydı? eşi sandım asılmadım gerçi içeri giremedim orası ayrı neyse :smiley: hallederiz

aydaaa :joy::joy::joy::joy:
yeni güncelleme gelmiş arac kirlenme ve tekerlegin ayrı ayrı kirlenmesi…

utangac kızla - oglanın arasını yaptık, oyun gittikce acayipleşiyor :joy:
arac üstünde sag tık yakıt bilgisi

onarım sırasında iç kolonlar bilerek saklanmış sanki ugraşalım diye,unuttunuz yada görmediniz yer varsa sag tık,kırmızı alanda sorun var.

biyerden biyere giderken otobüs duraklarını kullanın böylece hem hızlı gitmiş hemde arac yakıt yakmamış oluyor.

iskeleyi kurduk

ardından bicerdöveri kaptık

yeni güncelleme listesi
1-hava ve arazi durumuna göre arac kirlenmesi
2-arazi ve hava durumuna göre sürüşte tekerlerin ayrı ayrı kirlenmesi
3-araclar garajımızda yakıt istasyonunda yıkana biliyor,ilerde elle yıkama gelicekmiş
4-magzadan yeni arac alıp evde garajda yeniden boyama
5-teker suya girince ıslanma efekti
6-araclar yıkama veya boyama sonrası ıslaklık efekti
7-otobüs durakları haritada görünüyor
8-suda yüzen balıklar
9-balık oltası artık işlevsel (balık tutabiliyoruz)

kirlenme efekti ile benim hurda

garajda yıkama sonrası

malzemeleri topladık artık kendi tarlamda işe koyuldum
sag tık ile tarla durumu ve bicerdöver bilgisi doluluk olanı

römörk içinde gene sag tık ve doluluk oranı

bir bayanla arayı yaptım,benden hoşlanmaya başladıgını söyledi :blush:

1 Beğeni

Köyde her şey karşılıklı yapılıyor. Eski püskü araçları toplamak için bir sürü ahır, barınak, sera tamir etmek zorunda kaldık ama sonunda başardık. Buğdayları hasat ediyoruz. İyi seyirler… Devam edecek…

1 Beğeni

calıştık, yardım ettik derken 7.500 euro para birikti. marketten balık aldım. eve geldim heryer yamalı bohca!!
kırık tulaları daha önce sıfır olanlarla degişmiştim,tüm ahsapları söküp sıfırladım
öncesi ve sonrası

citler,cocuk parkı,kamelya,evin yer döşemesi,kümes iç dış… ayrıca evin catısıda hazır

samanlarıda yıgdım ahırı yenilemeyi unutmuşuz =)

mimar-müteahhit olunca,cıkan sesler acyip hoşuma gidiyor,tarla marla hikaye :joy:

okadar calıştık dinlenme zamanı,akşama balık

2 Beğeni

Oyun steam store da görünmüyor.

ilginc :thinking: fakat bu oyun spintires gibi kuralları degiştiricek yapıda. erken erişimde olsa muhakkak alın.
terkedilmiş ciftlik yavaştan hayat buluyor,cim kesme makinesi aldım