Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Şu an Steam sayfasına girilemiyor. Bu Steam güncellemesiyle mi alakalı yoksa başka bir problem mi yaşandı bakacağım.

Yine eski püskü balya makinesi ile samanları topluyoruz. Yeni gelen güncellemenin özelliklerini gösteriyoruz. Artık araçlarımız kirlenebiliyor ve yıkanabiliyor. Ayrıca balık tutma özelliği de geldi! Gölde balıklar dolaşıyor… Farmer’s Dynasty gelişmeye devam ediyor!

1 Beğeni

17 saat önce

Change #U:6642317

Removed Release Date – December 14, 2017
Removed Categories – Single-player, Steam Achievements, Full controller support, Early Access
Removed Genres – RPG,Simulation,Early Access
Removed store name – Farmer’s Dynasty

böyle bir şey olmuş Steam tarafından mı yoksa bunlar mı yaptılar hala cevap atmamışlar bakalım göreceğiz

Hala bir gelişme yok. Bu traktör modeli John Deere miş gerçekte onla ilgili lisans sorunu mu oldu diye birisi yazmış ama bilemiyorum. İhtimal var. Ya eski oyun sahipleri bir şeyler planladı mutlaka bir yerde hata yapıldı yoksa mağazadan kalkmaz kalkması için yasal bir zorunluluk gerek. Çözülür gibi bu saatten sonra … :smiley:

oyun ilk zamanlarda traktör john deere idi zaten sonra degişti bir saat içinde :slightly_smiling_face:

bu oyun steam da gözükmüyor ya bir bilenininz varmı allah aşkına karta 50 tl yükledim ininal o zamana kadar 2 tl almassa iyidir

@TheDarkDragon Bugün artık ne olduysa gözükmemeye başladı. Ne zaman açılır bilinmez. Sen en iyisi İninal’dan onu Steam’a aktar.

@Mci61 bilgilendirme için teşşekür ederim dediğin gibi steama attım parıyı inşallah en kısa zamanda mağzaya tekrar geri gelirde hepberaber oynarız göürşmek üzere

Açıklama geldi;

Bir rakibin resmi olarak DMCA telif hakları konusunda dava açtığı belirtilmiş. Steam de doğal olarak satışa kapatmış. Bu konu için hukuki danışmanlık talep edilmiş ve Steam ile görüşmeler halindeymişler. DMCA’nın sahte olduğu belirtilmiş. Durumun yakında netleşeceği ve yeniden satın alınabileceğini umuyorlar. Oyun güncellenmeye ve yol haritasına odaklanmaya devam edecekmiş.

Şimdi kim neden ne için dava açtı? Bilinmiyor. Söylentiler ve bazı bilgiler gelirse aktarırız.
Silden ile alakalı bir durum değildir zaten lisanslı bir motor ve Farm Expert altyapısı kullanılıyor.
Giants Software mi? Bilmiyoruz onlarla ilgili bir durum göremiyorum. Öte yandan UIG firmasının oyunuyla da alakası yok zaten onlar da desteklemişlerdi.
Geriye PlayWay kalıyor onlarla ilgili geçmişte bir bağlantı var. Ama şimdi farklı bir oyunda niye olsun? Pure Farming mi? Farm Expert’in modern hali demiştik bazı şeyler benziyordu ama alakası ne?
John Deere olabilir deniliyor. Başlangıçta ki traktör başta markalıydı kaldırıldı ama model duruyor. Modla olsa tamam da John Deere resmi olarak şu an herhangi bir oyunda yer almıyor.

1. bölümde tekrar bahsederim yarın çekeceğim :slight_smile:
1 Beğeni

Bu eski model ekipmanlarla ilgili olabilir. İleride işi …bneliğe vurup videolara bile strike atabilirler :smiley: Farming Simulator’da eski ekipmanlar vardı ama şimdi çoğu modla geliyordu o yüzden ve eski olması da var :smiley: çok merak ettim öğrenmezsem çatlayacam :smiley:
Ama aklıma PlayWay de geliyor :smiley: Farm Expert’e katkıları olmuş olabilir. Mekanik sistem?
Toplitz’i yerler ezerler eser kalmaz :smiley: ama haklıysa sonuna kadar mücadele etmeli tabii…
Nazar değdi oyuna :smiley:

1 Beğeni

Yarın güncelleme çıkacakmış. Giants ile ilgili bir problem yokmuş onların çalışmalarını çok beğeniyorlarmış zaten geliştirici yazmış

karakter öküz gibi yiyorda yiyor ne doymaz adammış,iyiki balık tutma var yoksa para dayanmaz :slightly_smiling_face:
yabani otlardan kurtulmak için okadar ugraş,300 küsür euro’ya ot biçme makinası al.yat uyu güzelce sonra terasa cık sabah veee otlar yavaştan cıkıyor tekar.

demekki ilerde evlenip cocukta olunca hanım şikayet edicek bizde cocuga yıkarız kes sana şeker alıcam diye :joy: başarımlarda cocugun okula gitmesi olduguna göre.

tarlamı ekime hazırlıyorum %0.89 demezmi,farmin simulatör olsa es gecerizde bu oyunda olmuyor bişekilde oynatıyor.

10.bin euro cepte sosyal puanda 41.bin oldu :slightly_smiling_face:

@HasanOfke cektigin videoya baktım,arac alımında 100.bin euro veya 20.bin euro + 40.bin sosyal puan diyorya. indirim dogru fakat sosyal puanınla beraber indirim :slightly_smiling_face: sosyal puanın eksilince insanlarla tekrar yabancılaşıyorsun,evlenene kadar sosyal puanı korumak gerek.

balya taşıma römorku var 12 balya taşıyor. utangac kızla oglanın arasını yapınca veya onun hemen yanındaki kadına yardım edince.

120 euro 10 tavuk aldım.canola tohumuda aldık ektik mis
138kg kanola tohumu ile anca tarlanın sadece %48 ekiliyor. tohum alırken dikkat edin.
garajdaki yakıt deposuna güvenmeyin 1000lt su gibi bitiyor sonrasında benzin istasyonundan almanız gerek litresi 1.50 euro .

ateşi yakıp dinlenme zamanı bugün iş miş yok

tavuk dogru yatırım.
12 tavuk 23 yumurta yapıyor.
1 yumurta = +10 enerji veriyor. balık +20

2 Beğeni

Oyunun dava edilmesi çok kötü olmuş inşallah sorun çıkmazda adamların emeği boşa gitmez ben fazla farm oyunu sevmem ama bu güzel olmuştu bende bu arada-linder-den şüpheleniyorum

gece gece uyku tutmadı kalktım tüm ışıkları actım başladım ilk katı dıştan boyamaya

evin içi leş duvar kagıdı eskimiş,duvar sıvaları dökülmüş.onlarıda hallettim mis gibi oldu.
iç boyama gercekci olmuş.önce astar atıp sonra boyuyoruz.

1 Beğeni
  1. bölüm yayında!

Hayvancılık olayına girdim.

Milletin farklı balya boyutları ve ağırlıklarından haberi bile yok akıl vermeye çalışıyorlar :smiley: komedi…
Gördüğü New Holland balya makinesine göre değerlendirme yapıyor :smiley: daha küçük daha az ağırlıkta balya çıkamayacağını sanıyor :smiley: ahahah güzel oluyor böyle eski günleri hatırlıyorum

bu oyunu steam harici başka bir yerden satın alabiyormuyuz sonra steama serial key girebiliyormuyuz,

iskeleyi kurduk ev için sonkez

cocuk odaları,banyo,muftak,koridor… full yenilendi ve boyandı :slightly_smiling_face:

@TheDarkDragon malesef steam’de var sadece,yakında gelir tekrar

2 Beğeni

oyun ingilizce oldugu için ve genelde oyunun hikayesini başta herkez es geçtigi için toparlayalım.

avusturalyada marangoluk yapıyoruz,sonrasında dedemizden ciflik bize miraz kalıyor,cocuklugumuz burda geçtigi için köklerimize geri dönmek istiyoruz fakat tarım konusunda bilgimiz yok.bu nedenle ailemizi tanıyan insanlarla hem tanışıyoruz hem inşaat konusunda onlara yardım ederken bizde tarımı ögreniyoruz. :slightly_smiling_face:

Yağmur yağarken her yerde suların birikmesi çok hoş oluyor. İbretlik bir özellik! :smiley: