Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Farm Expert’in eski yayıncıları arasında Ravenscourt ve PlayWay yer alıyor. Bu oyunda Farm Expert’e benzeyen pek çok şey var. Tamamen farklı versiyonu değil. Bu sorun oluşturmuş olabilir ve DMCA ile şans denenmiş olabilir sırf sorun olsun diye. Farm Expert’e göre çok farklı bir arayüz var ama işte bazı boşluklar olabilir.

Giants ile bu yüzden alakalı gelmiyor. Farm Expert’de olan çoğu özellik zaten yok. Harbi harbi o kadar özellik oyunda yok. Bir kısmını almışlar.

Güzel bir oyun dedim az daha bekliyeyim dedim hop oyunu mahkemeye verdiler yav şans yok bende videolardan takipteyim Hasan kardeşim inşallah hemen çözülür de oyunu edinirim

@makinist67 hep böyle güzel şeylerin sonu böyle oluyor zaten bende alacağım gün steam’dan kaldırılmış inşallah sıkıntı giderilir de herkes rahat bir nefes alır.Dakka başı Steam kontrol etmekle olmuyor :joy:

1 Beğeni

8.9 mb boyutunda hata düzeltmerini iceren güncelleme geldi.

görev bitimi oto kayıt(ayarlara girip),balık tutarken cıkan testere sesi,traktörün egzoz borusu yükseltilmiş duman artık gözü almıcak…
ahırdaki saman durumunu sag tık ile kontrol etmeyi unutmayın.

binaları yeniledim fakat başarımı vermedi megersem ikinci katta catı arasına cıkmak için gizli merdiveni aşagı indirmek gerekmiş =)

Ben de o cati katini merak ediyordum

sandık var başka birşey yok. fakat haritada gizlenmiş 2 tane daha buldum içinde ya para yada degerli birşey var. acılmıyor namussuz.

Oyunun ne zaman geri geleceğinden haberi olan varmı

Dün yapılan açıklamaya göre Yapımcının da bu konuda bilgisi yok. En kısa sürede çözmeye çalışıyorlarmış.

Küçük firma olunca bu işleri de çözmek zor. Aynısı Farming Simulator’a olamazdı bile :smiley: Neyse bugün yeni bir video çekeceğim akşam yayında olur.

Selam arkadaşlar oyunu çıktığı gün aldım sayılır mükemmel bir oyun her guncellemede yeni bisey ekleniyor ama nedense türk oyuncu hic yok gibi tavsiyem alin:)

Oynayan arkadaslar kamyonetteki vinç yukari asagi hangi tus

30 saate yaklaştı oynama sürem kamyonetin yarı parası bile yok.sen ne yaptın =)))

balık tutarken yeşil halkayı balık sürüsünü içince alıcak şekilde hizalayıp sararsanız daha cabuk balık gelir. 2 tip balık var :slightly_smiling_face:

bir nevi kılavuz olsun.

1- 6 tavuk (72 euro) ve 100kg yemi kümeste hazır. bu şekilde günlük enerjinizi saglıyabilirsiniz başlarda.
tavuklar günde 0.1 kg yem yiyor, 1kg tavuk yemi 1.euro
2- kısa sürede inek işine girin. 1 inek günde 20kg gübre üretiyor. tam bir inek günde 180kg gübre üretiyor.
1-inek günde 3kg saman yiyor.
ahır 10.000kg saman kapasiteli,50 balya ile oyun içi 370 gün yeterli yiyecege sahip olursunuz.
3-asla haftalık uyumayın,gübre yumurta ve süt boşa gider,tarlanızı sürünce diger kişilere yardım edin.
4-ciftliginizi onarın bu size gün içinde sosyal puanı 2 katına cıkartıyor. (42binden 72bine cıktım)
5-bugday en karlısı,degirmenden satın ayrıca 20 balya 3.bin euro
6-serada en karlı iş kabak,oyun içi 3 haftada seradaki ürün hazır oluyor.

(ne kadar imla hatası yapıyorum,düzelt düzelt gına geldi.gün içinde ingilizce konuş üstüne orta yaş krizide ekle)

2 Beğeni

Bakalım bekliyorum steam efendi oyunu tekrar koyarsa alıp oynamaya başlayacağım şimdilik oynayanları takip etmekten başka yapabileceğim bir şey yok herkese iyi oyunlar.

@anon28546784 @HasanOfke valla siz ne güzel oynuyosunuz bize nezaman sıra gelecek steam’e bakmaktan sıkıldım artık :smiley: ve bu arada bir gelişme varmı oyun hakkında.

1 Beğeni

Elate diye biri Steam başlığında bu işin arkasında %100 PlayWay var diyor :smiley: Kendi yayınladıkları oyun zamanında başarısız olunca aynı motordan aynı oyunda birkaç değişiklikle başarılı olan başka bir firmanın ayağını kaydırmak normal :smiley:

+++ Playway’in geçmişte yayınladığı basit çiftçilik yarışı oyunları da Argon motorundan çıktı yani çok eski bir dava yedirmek istemiyor olabilirler.

1 Beğeni

seracılık yaparken hava durumunu kollayın yagmur zamanı seranın camlarını kapatın yoksa cızzz :slightly_smiling_face:
balkabakları büyüyor

Bir gelişme yokmu ya köye geldim haylaz piyasaya çıkmadı :sunglasses:

resmi duyuru konusundaki yorumlar acayip yerlere gitti :smiley: saçma sapan şeyler yazılıyor bütün moronlar geliyor bir şey yazıyor

1 Beğeni