F-MAX için Geri Bildirim Toplama Konusu!

steam güncellemeyi otomatik yapıyordu…

Yardımcı olur musunuz ?

Pc Özelliklerim
i5 4670 3.4ghz
Asus gtx650ti boost 192bit 2gb
8gb ram ddr3

Ets2 Sürümüm 1.36 beta
Fps en düşük 40 max 63 takılma yok ölçekleme 200
Oyun atma gibi bir durumu olmadi.
Boyama paketleri yoktu sadece
Aynalari tekrar kontrol ederseniz cok guzel olur geri kalan herşey benim hoşuma gitti gayette kalite bir mod olmuş ellerinize sağlık bir de sileceklerin sesi kafa ağrıtıyor bunun dışında herşey için çok teşekkürler kendime ait skin bile yaptim sorunsuz bir şekilde çalışıyor :slight_smile:

bende böyle bir sorun olmadı geliştirici ekibin bilgisine.

Öncelikle herekse merhabalar bu mod(daha doğrusu dlc :D)'de emeği geçen herkesin eline koluna emeğine sağlık aracı kullanmaya başladım ve gözüme takılanları sizlere iletmek istedim
i5 4670 3.40ghz
12gb ram
sapphire rx570 8gb 256bit nitro ekran kartı
1920x1080 fhd curved 144hz 1ms
directX 11 (1.36 betada)
ölçekleme 400
diğer ayarlar ultra
60fps
ilk fotoda aynalara değinmek istedim açıkçası sol aynalar biraz dar olmuş peron aynaları dahil (NOT:Navi ekranındaki parmak izleri opsiyonel olabilir temiz parmak izli gibi)

ikinci fotoda ise gösterge panelinde ultra ayar olmasına rağmen yazılar yakınlaştırılmadan okunmuyor mecbur yakınlaştırmak gerekiyor ayrıca navi ekranındaki hız limiti ufak kalmış

üçüncü fotoda ise üst krom boru yetersiz kalmış sunroof un yanlarına 2 tane döner ışık seçeneği ve kapı üstlerinede havalı korna slotu olsa tadından yenmez

Son olarak bu harika makineye aşık oldum gerçekten büyük emek var üzerinde resmen resmi bir dlc miş hissiyatı yaratıyor mp de oynamak istiyorsak truckersmp sitesinde dile getirmemiz gerek sürekli olarak dile gelirse yapımcıları görür ve bir anlaşmaya varılabilir diye düşünüyorum

1 Beğeni

galeri modunu aktif etme sadece çekici modunu aktif et oyuna gir. mod galerisinden aracı almayı dene olmazsa gamelog’unu paylaş bakalım.

hocam dış modeldeki ford fmax direksiyonunu sökün sadece scs animasyonu kalsın olmazmı öyle ?

bende de aynı sorun var 2gb ekran kartı 4gb ram 1-35-3 sürümde ama oyunda girdikten sonra atıyor mod sadece fmax modu var yardım lütfen bellek çok yiyiyor diye mı oluyor

en son sürümü 1.35.2.30 sende eski sürüm var. steam kütüphane’de oyuna sağ tıkla güncellemeleri kontrol et.

beyler detaylara takılmayın çekicinin keyfine bakın bu küçük sorunlar elbet giderilicektir bir sonraki güncellemede

1 Beğeni

ayrıca sorunu olanlar gamelog paylaşabilir mi?

sadece çekici modunu aktif ettim ancak mod galerisi bile karşıma çıkmıyor…

mod galerisini normal araç alır gibi sağda çıkıyor zaten mod bayisi diye.

dediğim gibi karşıma mod bayesi çıkmıyor.

Bir de navigasyon ekranında hız limiti çok küçük kalmış, gözükmüyor…

ana menüde çekici galeri’lerine tıklayın. hemen sağ tarafta mod galerisini göreceksiniz zaten. çıkması lazım 1.35 sürümünü kullanıyorsanız

Dediklerinizi uygulayacağım ve kendi çapımda çözüm bulmuya çalışıcağım. Yine de Teşekkür Ederim

eğer mod galerisini bulamazsanız, ford galeri modunu aktif edin. aracı berlinden satın alın

hocam takılmayalım da verilen emek ve oyuncunun beklentileri düşünüldüğünde ister istemez sitemkar olunuyor :frowning:

• Sistem özellikleriniz nedir?

HP notebook/ AMD A10-9600P 4 çekirdek 2.4 ghz işlemci
8GB Ram
AMD Radeon R5 Graphics / R7 ikincil

• Oyun sürümünüz nedir?

1.36 Public Beta

• DirectX versiyonunuz nedir?

DirectX12

• Oyun içi grafik ayarlarınız(yüksek mi? orta yüksek mi? düşük orta mı? vb.)

Çözünürlük-1366x768
Ölçekleme-150%
SMAA- En Yüksek
HDR - X
DOF - Açık
Güneş Işınları vs. hepsi açık
Diğer ayarlar En yüksek “Ayna Çözünürlüğü ve Ayna Mesafesi Orta”

• Oynarken aldığınız ortalama FPS (takılıyorsa kasıyorsa nerelerde kasıyor?
    Min 13FPS ( Berlin) Max 18 (Genelde aldığım normal FPS 18-25 Akıcı bir oyun)
  • Kullandığınız harita modları?
    Yok
  • Başka hangi çekici modları kullanıyorsunuz?
    Scania RJL
  • Profilinizde sorun yaşayan başka modlar oldu mu?
    Evet( Çook)
  • Hangi harita DLC’leri var?
    Hepsi
  • Ford Trucks Dealer - galeri kurmadan girdiğinizde yine atıyor mu?
  • Hangi hataları buldunuz? (bazen hata olabilir bazen orjinal ya da oyundan)
    Sağ aynanın alt köşesinde kırılma var.
    Öndeki aracın ışıklandırması kabin içine yansıyor.
Özet