F-MAX için Geri Bildirim Toplama Konusu!

Merhaba,
Dorse dingilini kaldırdığımızda dashboard da uyarı sembolü koyabilir misiniz? Teşekkürler

Dorse dingili kalktığında zaten sembolü yanıyor. Sizde nasıl çalışmadı?

Hayır maalesef yanmıyor bende. Sizde yanıyorsa ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz merak ettim?

Sistemim İntel G3258 4.2 ghz(overvlock) Msi gtx750 ti (overclock) Core MHZ 1420 ,
Oyun sürümüm 1.36
Dx11
Tüm harita dlcleri mevcut
Oyun içi grafikler Max / anti aliasing kapalı
Harita modu vs hiç birşey yok
Oyunda belirli bi yol aldıktan sonra oyundan atıyor sebebi ne bilmiyorum normalde aldığım fps her araçlarda 50fps üstü , f max ile 42-45 arası değişiyor ama belirli bi yol aldıktan sonra kendi kendine donup oyundan atıyor. Birde başka hata var sürdüğümüz f max profil yerinde 0 km gözüküyor ama şöföre verdiğimiz araç km gösteriyor profil kısmımda.

Dingil ikonu bulunmak. Sol alt tarafa doğru bakın.

tamam şimdi farkettim. kusura bakmayın.yeşil küçük dingil ikonu var.
teşekkür ederim.

Belirttiğim km hatası

Bizde hiç km sorunu yaşanmamıştı. Garipmiş başka bir mod karıştırmıyordur umarım olmaması gerekiyor.

Diğer sorun için bir çözüm ne yapabilirim kendi kendine mesela 5 dk yol alıyorum pat 45 fps den 30-20 sonra takılıyor donuyor kapanıyor ama sadece f-max de oluyor bu :man_shrugging:t2:

fmax modunu indirdim fakat oyuna girdikten sonra hata verip oyunda atıyor ne yapmam gerekiyor. Oyuna girdim mod aktif ama çökme olabilir diyor mod yöneticisi ilk girdiğimde biraz oynadım sonra attı ve sürekli girdiğimde yükleme ekranındansonra atıyor. 2gb ekran kartı ve 4gb ram mevcut pcde

• Sistem özellikleriniz nedir?

Ekran Kartı: MSI Armor Radeon RX570 4Gb
İşlemci: AMD Ryzen R3 2300X
Ram: 8Gb
SSD: 240Gb

• Oyun sürümünüz nedir?

1.36 Public Beta

• DirectX versiyonunuz nedir?

Ekran Kartı DX12, Oyun DX11

• Oyun içi grafik ayarlarınız(yüksek mi? orta yüksek mi? düşük orta mı? vb.)

Full+Full Ayarlar 200 Ölçekleme

• Oynarken aldığınız ortalama FPS (takılıyorsa kasıyorsa nerelerde kasıyor?

Tüneller, ağaçlı yerlerde ufak ufak, milisaniyelik takılmalar oluyor.

• Kullandığınız harita modları?

Yok

• Başka hangi çekici modları kullanıyorsunuz?

Bütün modlar kapalı. Sadece Yasin Cantepenin jant modu var

• Profilinizde sorun yaşayan başka modlar oldu mu?

1.35 Destekli jant modum 1.36 da sorunsuz çalıştı

• Hangi harita DLC’leri var?

Hepsi

• Ford Trucks Dealer - galeri kurmadan girdiğinizde yine atıyor mu?

Hayır

• Hangi hataları buldunuz? (bazen hata olabilir bazen orjinal ya da oyundan)

Araç ile alakalı, yoğun objelerin olduğu yerlerde ufak takılmalar yapıyor ve direksiyondaki Ford logosu gerçeğine göre daha kısa ve tombul. Onun harici kusursuz, çizgileri düzgün bir araç olmuş. Ellerinize sağlık @HasanOfke @bertan06 @Emre54

Logolar ile alakalı bir sorun yok. Gerçekte neyse o şekilde yapıldı.

Plan dahilinde güncelleme çalışmalarına bu hafta sonu başlıyoruz.

3 Beğeni

Default direksiyon bir oyun mekaniğidir. Sürücü modeli ile birlikte gelmekte ve bunu engelleyemeyiz… Bunu engellesek başka şeylerin bozulmasına sebebiyet verebilir

Yalnız ben askerde olacağım için güncellemeleri alamayacağım döndükten sonra onu nasıl hallederiz?

Ek%20A%C3%A7%C4%B1klama%202019-06-27%20142849

fotoğraftaki bilgilere ek olarak;

işletim sistemi - Win10 Home

DirectX sürümü - benim sistemimde 12 yazıyor

oyun sürümü - 1.35.3.14

grafik ayarları - orta yüksek ( oyunun bana geldiği şekliyle hiç değişmedi )

FPS - nasıl görülür bilmiyorum ama sadece araçla oyuna girdiğim zaman aracı aldığımda oyun kasıyor ( dealer ile birlikte mod kurulduğunda yüklemenin yarısında atıyor )

harita modu - kullanmıyorum

DLC - kullanmıyorum

galeri kurmadan - atmıyor araç mod bayisinden alınabiliyor

1 Beğeni

steam’dam sürümü güncelleyin.

Sitede yazdığı gibi bütün dediklerinizi indirip mod klasörüne attım ancak mod hiç bir şekilde gözükmüyor

mod klasörüne attıktan sonra mod yöneticisinden aktifleştireceksin.

Geri vites ikaz sesi biraz düşük olmuş, hafif artırırsanız daha iyi olur.Bir de direksiyon konsolu karanlıkta kalıyor bazen, tonlar çok koyu. Renk tonu biraz daha açık olursa daha şık durur diye düşünüyorum. Mod çok güzel elinize sağlık.

Oyuna girip Yeni modlar bulundu yerine basıp her şeyi aktif hale getirdim ancak halen çalışan mod yok