Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Emeğe her zaman saygımız var ama profesyonellikten uzak ve şeffaf olmayan bi proje :-1::-1::-1:. F max sürecinde ki olaylardan dolayı bi araç çıkarmak istediler sanırım öyle anladım ben :joy:

7 Beğeni

Ben ilk defa bir araç boyası ile arka tamponun uyuşmadığını gördüm. Orasını yaparken diğer tarafı bozuluyor

2 Beğeni

Ona sinir oldum ben de. İlk defa bir modda bu kadar saçma şeyi bir arada görüyorum. :smile:

3 Beğeni

Anladığım kadarıyla modu yapan arkadaş burada bir şeyler çevirmiş ben kaçırmışım. :grin:

3 Beğeni

Eugene’nin Scania PGRS modu 2.1 sürümüne güncellendi

2.1 değişiklikler
- 1.37 desteği (açılabilir pencereler ve benzeri)
- Yeni ön logo türleri: Stok ve Retro, farklı kaplama seçenekleri mevcuttur: Siyah, Siyah Parlak, Boya, 
  Gümüş, Krom
- Özelleştirilebilir rozetler: farklı kaplama seçenekleri mevcuttur: Siyah, Siyah Parlak, Boya, Gümüş, 
  Krom. S Serisi yeni ve eski olmak üzere 2 çeşit rozete sahiptir.
- Güncellenmiş Egzoz Boruları ([b] FierbetoN [/ b] üzerlerine dokundu)
- Ayrı Aksesuar olarak Park Soğutucu (behing kabin)

İndirmek için

15 Beğeni

1.36 da çalışır yani değil mi ?

1.37’de ızdırap scania seslerinden kurtaran 2.7mb’lık mucize.

4 Beğeni

2.1 sürümü 1.36’da çalışmaz. 2.0 sürümü 1.36 ile uyumlu…

3 Beğeni

O var zaten sağol abi.

Merhabalar, YKS Türkiye Haritasını YksRsk versiyonu ile oynamak istiyorum ancak bir türlü beceremedim bende Black Sea ile uyumsuz olan versiyonunu indirdim YksRs Haritasını kurmamda yardımcı olabilecek var mı ?

YouTube de tekteker Haydar in videolarinda harita versiyonları var oraya bakabilirsin

edit : bmc buğra modu nu oynamak isteyen arkadaşlar buyurun

southern region map modunun şehir isimlerini ingilizce yazan modu var mı?

buyur Alicem

south region dosyalarının üstüne koyacaksın bunu.

3 Beğeni

Güney Rusya’yı konu alan en güzel grafik ve yol modlarına sahip South Region harita modunun 8.0 tam sürümü bugün çıkmış.

https://promods.net/viewtopic.php?f=42&t=13222

bir süre betadaydı. tüm hatalar giderilmiş.

3 Beğeni

çok teşekkür ederim kardeşim. en yakın zamanda deneyip sonucu söyleyeceğim

Bu arkadaş tüm tırlara renk değiştirilebilir kirlenme skini yapmış:

Dorse için isteyenlere:

6 Beğeni

sorunsuz çalıştı çok teşekkür ederim. güncelledim sürümünü de modun

https://nixon3d.com/ Bu sitenin sahibi olan Rus modcu Nikola Donbass, Fred’in Scania modunun son sürümünü Modland.net’te paylaştı. Fred Scania modunu bitirme kararı aldı maalesef :slightly_frowning_face:

7 Beğeni

Modcular neden hep haksızlığa uğramak zorunda?? :triumph: :confused:

5 Beğeni

fred saçmalıyor binlerce euro kazan sonra da modu bitirelim peki niye? dingilin biri uyduruk bir sitede paylaştı diye? iyi de zaten mod için parayı ödeyecek kitle ayrı? boşu boşuna saçmalıyor modu yaptığı oyunun böyle modları koruma sistemi yok herkes bunu bilerek yapıyor belli bir ölçüde korumasını sağlayabilirsin onun dışında yine olan olur

bu aptallara kızıp bırakılır mı yav çöp hepsi

13 Beğeni