Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Sürüm eski ama çalışır büyük ihtimalle

Satın almak isteyip süresiz kullanmak isteyenlere

1 Beğeni

Arkadaşlar Bu mu
yoksa bunlar mı;

bu üstteki weather_3.1 hariç(galiba bunu da brutal ile birlikte kullanamıyoruz ama eğer oluyorsa kullanabilirmiyiz?) diğer 4ünü aynı anda kullanabilir miyiz?

ben hepsini aynı anda kullanıyorum sadece weather 3.1 16k hariç gerisini kullanıyorum

1 Beğeni

arkadaşlar hareketli el modunun güncel halini bulabileceğim bir site var mı?

RPM 1:1 ölçekli harita moduna Ats ye yeni gelen Tahıl yükleme animasyonu eklenmiş.

2 Beğeni

merhaba bu mod 1.50 sürümünde hata verdi 1.50 sürümüne uygun bir hali varmıdır ?

Linki güncelledim, 1.50 ile uyumlu yeni versiyonu koydum :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni gelen tırı satın alabilir siniz diyor mod da ben bakmadım

teşekür ederim biraz araştırma ile buldum şöyle bir sorum var kredimi kapatmaya yakın 2.aracımı ve şöförü alıyorum ama araç devamlı büyük zararlarla çalışıyor neden olabilir

1 Beğeni

Kendi test ettiğim profillerde birçok şoför ve araçla denemelerde bazen benzer durumlar oldu ama çok tekrar etmedi. Modu yayınladığım günden beri kendimde kullanıyorum şuan herhangi bir kar/zarar problemi yok.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=330906

1 Beğeni

Evet beklenen araç sonunda geldi :smiley: ama 540 lira.

2 Beğeni

Bunu almak yerine eğer yaparsa Dotec’in yapmasını beklemek daha mantıklı.

2 Beğeni

Bende şu Gloover’in Man TG3’ü bekliyorum. Artık eli kulağında.

Hiç mod satın almadığım için soruyorum paralı mod satın aldığımızda modu yapan kişi satın aldığımız modun yeni bir versiyonunu yayınladığında sorunsuz indirebiliyoruz değil mi?

1 Beğeni

Tabii, Discord adresinden BASE dosyayı, E-Mail’inden de DEF dosyasının yeni sürümünü her yayınlandığında alabiliyorsun. Ayrıca herhangi bir problemde sonuna kadar yardımcı oluyorlar ayrıntılı olarak. Almış olduğum her Mod’da bu desteği aldım.

1 Beğeni

Peki satın alma işlemi nasıl oluyor Türk bankalarından sorunsuz satın alınıyor mu

1 Beğeni

Eğer kartında yeterli limitin varsa, alabilirsin. Zaten sayılı yapımcılardan alıyorum bende. Ve Gumroad üzerinden aldığın için, eğer ürün gelmezse ki öyle bir ihtimal söz konusu değil çünkü Gumroad’ın ekibi ile hemen iletişime geçip, sorununu bildirebiliyorsun. Tek problem global dil kullanıyorlar.

1 Beğeni