Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Sadece çok küçük bir vergi ödemesi alınıyor diye biliyorum. Gümrük muhabbeti tarzı. Ama öyle 100TL falan değil, genelde 5-6 lira falan fazladan kesiyor işte. Yurtdışından alışveriş yaptığın için.

1 Beğeni

Örnek vermek gerekirse garanti bankasından sorunsuz çekim yapılıyorsa sorun yok

1 Beğeni

Mastercard ve Visa olan her karttan alışveriş yapabilirsin. Ama yurtdışı ve internet ödemelerine kartının açık olması gerekiyor. Ufakta bilgi vereyim, yanlış bilmiyorsam şu anki en pahalı mod fiyatı Fred’in Scania moduna ait. “30 Euro” yapmış fiyatını.

2 Beğeni

30 euro biraz tuzlu ama en sevdiğim moddur bide yanlış hatırlamıyorsam o adam modu herkese vermiyordu galiba

Ama mod parasını sonuna kadar hakeden bir mod oldu, son güncelleme daha olmadı ama, sıfırdan çizip, eksik parçalarını tamamladı. İçi vs. gerçekle birebir oldu. Her yayınını izledim. Şu anda bir iş teklifi geldiği için bıraktı yapmayı ama çok yakın zamanda yayınlayacağını söyledi.

1 Beğeni

Şöyle parasını verirsen, modu almış oluyorsun zaten. Vermeme veya seçme durumu yok. Sadece senin aldığına kanıt olarak faturayı atmanı istiyor E-Mail’ine onu atıyorsun.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim bilgiler için

1 Beğeni

Rica ederim, bir sorun olursa özelden de sorabilirsin. Toplam da 3 satıcıdan mod aldım. Hepsi hakkında bilgiler verebilirim. Ben böyle konularda çok seçici olduğum için genelde en kalitelilerini ve parasını hakedenleri aldım.

1 Beğeni

Satın alacağım zaman aklıma takılan bişey olursa yazarım teşekkürler

1 Beğeni

Yok yok kafayı yemiş bu oğlan

11 Beğeni

ETS 2 için lowbed trailer modu varmı bildiğiniz?

1 Beğeni

Baya eski modlardan bilen bilir :smiley:

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=333071

3 Beğeni

Schmitz S.CS MEGA by Sogard3 v1.1 çıktı.

[ADDON SCHMITZ DLC REQUIRED]Schmitz S.CS MEGA by Sogard3[v1.1][1.50][04-08-24] - SCS Software

Değişiklik günlüğü v1.1

• LANG LKW tipi eklendi (S.CS + Z.CS).
  • Arka kapıların UV haritası düzeltildi.
  • Çıkarılabilir arka ve yan çıkartmalar.
  • Sarı, kırmızı ve gri yansıtıcı bant.
  • Özel plaka.
  • Plaka için işaret fişeği.
  • Görünümler eklendi.
3 Beğeni

Home in Austria v1.1 | ETS2 mods

hocam dorse modlarınız harika, daha fazla kargo seçeneği ve tonaj seçeneği ile ileride güncellemeyi düşünür müsünüz?

güncellenicek yakında savaş bey

1 Beğeni

kamyoncuyuz.biz’den bu yana sıkı sıkıya takip ettiğim harika mümtaz ve müstesna birisiniz, bu makul hobimize katkılarınızdan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır, (güneş ve kardelen lojistikleride canlandırmayı düşünün derim :slight_smile: )

https://www.youtube.com/shorts/K8MfH61w3Jo

2 Beğeni