Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=287769

buradan ivecoyu bulup indir sesi iyi

2 Beğeni

Düdüklemeye geliyor

8 Beğeni

bu yaşyormuydu?

Öldü diye biliyordum hortladı herhalde :smile:

savaştan kurtulup düzene girdiyse niye çıkarmasın.

1 Beğeni
2 Beğeni

Adam gönderdi valla, kaç yıl geçmişti ben hatırlayamadım ama önceden satın aldığınız sesler varsa maili kontrol edin tek tek yolluyor. :smiley:

4 Beğeni

Bende EVR Mercedes modu var fakat şu cabin overhaul mantığını anlayamadım. Interior gelmesi gerekmiyor muydu ? Bilen var mı ?

1 Beğeni

Ses modu herhangi bir kabin değişikliği sunmuyor zaten, o uyumluluk için örnek Actros Plus moduyla çalışması gibi adına bir uyumluluk paketi diye biliyorum ve %90 öyle.

evet daha önce aldığınız sesleri gönderiyor. ama yeni satın alma işlemi yapamıyorsunuz. tüm kredi kartları declined uyarısından geçiyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz bende aynı hatayı alıyorum

Hiç kullanmamış olan varsa Sanax’ın Volvo FH2022 modunu öneririm. Yalnız bir motoru kullandım ama sesleri çok güzel, model kalitesi de harika. Bence tek eksiği Globetrotter XL kabinin olmaması. Steam Atölye’de var.
↓ ↓

2 Beğeni

Valery ekibinin çözmesi gerekiyor ki uğraşıyorlarmış. sitesinde öyle yazıyor. ama tembeller. her zamanki gibi. yine de yıllar sonra update’leri göndermeleri güzel. sanırım birkaç gün içinde satın alımlar açılır

1 Beğeni

Dostlar ne doğrudur bilmem ama BeamNG.drive oyununda Driv3r’ten aşina olduğumuz o İstanbul haritasının aynısını ETS 2’ ye uyarlansaydı muhteşem olurdu. AI araçları polis dahil 69 senesine özgü filan. Sizi bilemem ama ben bahtiyar olurdum.

1 Beğeni

sa convoy modunda olan hareket sırasında açtığımız harıtayı single de nasıl bulabilirim modunu?

Merhaba kabin aksesuarları için tavsiye edebileceğiniz güzel mod var mı ücretli olsa da fark etmez. Yayınlarda görüyorum Türk bayrağı yorgan falan var o modu bulamadım kullanan varsa linkini atabilir mi bunun dışında tavsiye etiğiniz mod varsa oda olur :innocent:

SiSL megapacktir muhtemelen o bayrak, yorgan vb. dediğin mod. Ona bi bak.

sisl 1,50 desteklemiyor

Yok o değil konsol üstü oluyor ben sonradan kabin Aksesuarları dlc si güncellemesi sonrası gelen yeni slotlar için demiştim. Sürücü koltuğun arkasındaki yatak, duvar ve ats deki buzlobı üstüne gelen slotlar için sormuştum.

arkadaşlar güzel bir 4x2 axor modu varsa paylaşırmısınız