Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

https://oyuncuyusbis.com/product/new-man-lions-coach-2023/

arkadaşlar bu modu indirdim aracı düzenlemeye geldiğimde oyundan atıyor. deneyen var mı? hata neden veriyor? başka çakışan mod yok

Bende de oluyordu PNG modunun üstüne attım düzeldi. Grafik modun vs varsa eğer ondan olabilir.

tamam bi denerim onu da

Sağol gorüntüde renkli çizgiler oluyor açınca düzelirmi

Nasıl renkli çizgiler bilmiyorum o yüzden bi yorum yapamıcam.

Snowy taa düzeltme oyunun yeni versiyonuna uygun indirme linki olan varmı son sürümüde çalışmıyor

https://snowymoon.io/ kendi sitesinden indirebilirsin.

İndiremedim izin ver tıklıyorum ilerlemyor

Patreon giriş sayfasında “İzin Ver” seçeneğine tıklayamıyorsanız, sayfa çeviricisini devre dışı bırakın veya çevirmen olmadan farklı bir web tarayıcısını deneyin.

Böylece Snowymoon hikayeside bitmiş oldu :joy: SCS Forumu reklam amaçlı kullanmak yeni moda oldu

https://www.reddit.com/r/trucksim/s/xFJQLXHxoh

1 Beğeni

Bu bence Fred’in Scania modu ile başladı, milleti scsforumda heyecanlandırıp sonra daha modu çıkarmadan birden ücretli yapacağını söylemişti ki bu bence snowyden daha iyi bi durum çünkü bu durumda herkes indirdi o kaliteye alışıldı, plugin olmazsa olmaz bi konuma geldi birçok kişi için daha sonra ücretli olması bence çok hoş değil. Ücretli olmayı hak edebilir ama böyle başlamamalıydı bence.

ya abicim bunları yapmanı söyleyen kimse olmadı sana sonra millet gelip paralı istemediğinde ağlayamazsın. :smiley: kendi kendine büyük vaatler verip yapmaya başladın ve para kazanman lazım aaa işte bak orada şu olay ortaya çıkıyor. madem programcısın iktir git kendi oyununu yap. :smiley: ben hala kurmadım ve kullanmadım. odağım burada değil çünkü kendi projelerimi geliştirmek zorundayım ets 2’de gönül eğlendiremem.

inanın scsyi beklemek bu modları kullanmaktan daha az acı veriyor.

4 Beğeni

Hangisi daha zor bulunur?
Para ile mod satmayan bir mod yapımcısımı?
Oyuna değer katacak özellikleri getiren bir scsmi?

1 Beğeni

kesinlikle SCS’nin beceriksizliği ve ötelemesi yüzünden bu modlar çıkıyor. bir şekilde gelir kapısına dönüştü. bazı modcular haklı da örneğin JonRuda, örneğin skybox başına 23 dolar ödeyen JuanBox gibi. kb düzeyinde çözülecek bir AA, yıllardır performansı yavaşlatır, sistemsel problemler yaratır diye geciktiriliyor veya ne sebep olursa olsun. en kaliteli pc de bile en yüksek ayarlarda ki 3090Tİ ile oynuyorum. herşey titriyor oyunda. elbette FPS kaybı olacağını baştan yazmış adam aylar önce. 1.40 geldiğinde bile 3-4 ay insanlar ışıklandırmadan çok çekti herkes unuttu sorsan. paralı modcuları savunmam ama adam diyor ki altı aydır 10 bin kullanıcıdan sadece 40 ından bağış aldım ve bundan gocunmadım diyor. artık ücretli seçiyorum diyor saygı duyuyorum. duymayanlar elbette olacak. herkes kendine göre haklı çünkü. SCS’ye sorsan, siz ne bilirsiniz biz çalışıyoruz veya eleştiriye tahammül edemeyen forum yöneticilerinin keyfiyle uğraşıyor modcular. bir şekilde çoğu oyuncu alıştı özellikle bu eklentiye ve bunsuz oyunda herşey dans ediyor göze. kimseyi haklı-haksız polemiğine sokmaya gerek yok ama, 10 yılı aşmış ETS’ oyununda hala AA yok. ha SCS’ye toz kondurmayalım ona da bişe diyen yok. tekel olunduğu için tüm problemler. ama neyse

4 Beğeni

Bügün kullanmaya başladım, kesinlikle tavsiye ediyorum.

(UPDATED 17.03.2024) Better Flares v4.4.1 [ETS2 v1.49] - SCS Software

1 Beğeni

XBS’ten haber var mı

Bu ets2 convoy için server kapasitesini yükselten mod vardı onun güncel versiyonu yokmu hiç :confused:

Mod yapımcısına sordum scs kapatmış o yüzden çalısmıyormuş artık ne saçma bir şey.

Scs de rockstarin yolundan gidiyor sanırım :grin: madem kapaticaksin getir o zaman 248 sınır ve resmi sunucu.

1 Beğeni

iveco hiway için önerebileceğiniz bir ses modu ve rework varmı? aracın sesi zaten elektrikli süpürgeden beter, modifiye seçeneğide yok zaten.

Schumi dışında reworkü yok araç resmen üvey evlat yüzüne kimse bakmıyor

1 Beğeni