Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

nasıl yani hocam bu güncelleme yani abone olmadım ki teşekkürler

Yapilan güncelleme workshop yani atölye modu güncellemesi resimdede yazdığı gibi !
Ets2 topluluk sayfasına girip oradan abone olunan öğeler kısmından check yapabilirsin.

teşekkürler hocam hemen deneyiceğim :grinning:

Steam kütüphaneden ets2 ye gel aşağıda workshop sayfasına gitmeni( sanırım topluluk dedim :man_facepalming: ) sağlayan bağlantı var;O sayfadan bulabilirsin.

buldum hepsinden çıktım ama gene 1.5 mb kaldı gitmiyor genelde 27.5 mb dolması lazım internet te iyi ben şöyle test ettim internet hızından mı diye ets 2 güncelenirken zula indirim 30 dk indirdi hızlı bir şekilde yani internette bir sıkıntı yok acaba neden 1 ay oldu oyuna giremiyorun

Hepinden çıkıp hala sorun varsa oyunu doğrulayıp bilgisayarı yeniden başlat bakalım olacak mi?

teşekkürler

Utanmana gerek buranın amacı bu :smiley:
Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğü Dosyası Doğrulama

1 Beğeni

@HasanOfke abi bu akşam konvoy var mı yine?

hayır yok önümüzdeki hafta +++ sahura kadar vs. sadece cumartesi geceleri olabilir onun dışında akşamdan sonra bleki iki turluk yayın ama önemi yok :smiley:

Adamların ömrü yolda geçiyor, fırsatını bulunca da topuklasınlar azcık n’olcak :smiley:

2 Beğeni

Mesajlarda “amk” gibi küfürlere yer vermeyelim!

Bu ne anlama geliyor :smiley: İyiki yer vermedik :smiley:

Hedef Hungaroring.

Portekizmiş o P harfi ya :smiley:

neyse tutmadı bir daha ki sefere artık :smiley: belki başka bir markanın DLC’sini yaparız belli mi olur?

Almasak olmaz. Aldım gitti. :grin::grin:

horoz güzelmiş :slight_smile:

Alalım bari napalım

sağol hediye için :smiley: