Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

italyadaki etkinlik bitti baya güzel olmuş mavi renault range T çok güzel kısa bri video paylaşmışlar

1 Beğeni

beyler 1.31 için bildiğiniz 1:1 ölçekli harita modu varmı

beyler bır sey soracam boyle bır mod varmı acaba sırkettımızdekı dıger aracları harıtada bılgılerını ve yolda aı trafık olarak gorebılmemız mumkun mu yanı onlarda sonucta calısıyor ve sırket bılgılerınde dondgunu gıttıgını falan fılan yazıyor yanı boyle bır sey yoksa da olsa guzel olurdu

değil öyle bir şey çok isteniyor keşke olsa

1 Beğeni

scs kendi araçlarımızla konvay yapa bilme imkanı verse mesela 5 aracımıla birlikte acil ollan bir şirketin yükünü beraber konvoy olarak yapabilsek arka arkaya multiplayerdan daha güzel olur

2 Beğeni

Kısa vadede boş hayaller :smiley:

2 Beğeni

Beyler bende aynalar calışmıyor aynada araçlar geçiyor ama. Lastikler dönmüyor aynada ama normalde dönüyor

Sonunda her iki haritayı da %100 yapabildik. :joy::joy:

2 Beğeni

Hocam görüntü ayarlarından kaynaklanıyor bu. Bende de var aynı sorun.

geçen gun gormustum bırı sordu ama kım yazdı bılmıyorum ets2 ıcın promods harıta ındırırken bılıyorsunuz tek lınk indirmek ıcın paypal dan odeme yapmak lazım ama turkıyede kaldırıgından malasef bu ıslem yapılamıyor suan promods dan ındırıyorum aklıma geldı yapamayan arkadaslar ıcın soylemek ıstedım

öncelıkle yenı bır e posta adresı alın ısımlerı uyduruk olmasın cok sallamayın her zaman paypal ıcın kullanacagınız adres olur en azından
sonra ınternetten vpn kurun amerıkaya bağlanın
paypal sıtesıne gırın ve yenı kayıttan actıgınız e posta ıle kayıt olun amerıkayı secmeyı unutmayın
paypal adres bılgısı ıstıyecek bunun ıcın https://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator bu site fake adres bılgılerı olusturacak ordan gereklı olanları alıp paypal a kayıt olun
odeme yapacagınız kart ıster aynen kaydedın yada sanal kart olusturup onu kaydedın
promods sıtesıne gırıp paypal odeme sectıgınızde bu bılgılerı gorecek odemeyı yapacaksınız

bıraz uzun oldu anlasılsın dıye ama 5 dk lık ıs…,bu arada suan ındırdım 4.95 tl ye geldı haberınız olsun

5 Beğeni

iş başvurusu açılmış bu sene 2.oldu sanırım iş başvuruları

Screenshot_1

1 Beğeni

Tamam arkadaşım kaplamalar vs. eski ama manzaaralar çok hoşş alın sepetinizi pkniğe gidin buralara

2 Beğeni

resimleri paylaşmadan önce kesin yaptığın şeydir :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle kendim dolaştım hocam. Kendi profillerim.

1 Beğeni

sahte hesaplar bir süre sonra yine gidiyor
part part indirmenin pek bir sıkıntısı aslında geçen indirdim de kurmadım hala

Belki de ama part part indirmek beni deli ediyor :slight_smile: ben Sorun yaşamadım son 3 promods aynı şekilde ayni hesapdan indirdim isimler adres falan uyduruk olmadigi sürece sistem sikinti yapmiyor… sağolsunlar part part da koyuyorlar ama maksat aynı zamanda yardim adamlar scs den daha ayrintili daha iyi harita hazirliyor

Ben gecen aynı anda 7 tanesınide indirdirdim hızı düşük ama yapacak bir şey yok

Böyle bir şey malesef yok, olsa oyundaki yanlızlık hissi giderilir. Şu an oyunda inanılmaz bir yanlızlık hissi var.

Bu tarz şirket araçlarını oyunda göremememizin nedeni yapay zeka trafiğinin tek oyuncuya yanıt verebilir olması.

Ne zamanki birden fazla oyuncuya yanıt veren bir yapayzeka geliştirilir, o zaman hem single da diğer şirket araçlarını görürüz hem de multi de 3-5 kişi ai ler ile birlikte oynarız.

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba ets 2 güncelliyor diyor 27.5 mb güncelleme 1.5 mb kaldı gitmiyor acaba neder yapıyor bilen varsa lütfen yardımcı olsun oynayamıyorum Teşekkürler Foto aşada

Abonelikten çık tekrar abone olmayı dene .