Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

SCS son günlerde çok fazla mı çalışıyor bana mı öyle geliyor?

1 Beğeni

3 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Ets 2 - büyük sürpriz duyurusu

hasan abi helal sana seni doya doya her zaman keyifle izliyorum 10 numarasın gerçektenten ya ama gelgidelim ya bendeki ets 2 tır oyununun sürümleri var ama bir türlü modları uyuşmuyor 1.31 i yükledim enson ama oda onun mod sürümü çıkmadı yaa

Orjinal almalısın!

1 Beğeni

4 gün oyun indirimdeydi ya 9,75 TL de verip sorunsuz şekilde oynamak varken neden hala korsan da ısrarcı oluyorsunuz ki ??

2018 yılı bitene kadar gelmesi planların şeyler

1. Beyond the Baltic sea DLC
  2. Krone DLC ( Tekerlekler dışında hangi kısımların özelleştirileceği belli değil )
  3. GoodYear DLC ( Nasıl olacağı belli değil belli bir miktar Michelin gibi giveaway olarak verilebilir sonra DLC olarak satılır )
  4. Almayanın yenilenmesi ( yıl sonuna kadar ne kadarlık kısmı gelir bilinmez )
  5. Man TGX euro 6 (geleceği kesin gibi artık 8*4 dahil )
  6. Reanult range T (Lisans sorunu çözülmemiş belli )
  7. Ses motoru değişebilir (kesin bir zaman yok )
2 Beğeni

SCS yollarda yine krone-goodyear-ıveco 3’ü 1 arada :smiley:

Scania s520 kafa kamera ile video çekmiş çok güzel bu yollar iskandinavya oldugunu düşünüyorum. boyna tünel var

5 Beğeni

sessizlik

SCS’de çalışan türkleri buldum selçuk abiyi bulamadım emeği geçenlerde diğerlerlerini eklemişler

1. programcı - umut ağıl buraya tıklayarak detaylara bakabilirsiniz
  2. senior beta tester - selçuk islamoğlu
  3. beta tester - ali aksakal
  4. beta tester - yusuf bölükbaşı

Senior beta tester işte Selçuk İslamoğlu. ismini google dan arattım direk çıktı

Kesinlikle Norveç üşenmedim adamın çektiği videoların başlığındaki şehirleri araştırdım Norveç tarafı. Zaten Norveç yollarını ben bisiklet turunda izlemiştim çoğu hep böyle

https://instagram.com/p/BjMP31hFqtB/

Temizlik zamanı.

1 Beğeni

Çok merak ediyorum SCS iki gün önce yayınladığı haberden sonra bugün bir haber yayınlar mı? Yani Almanya ile ilgili olmasa da herhangi bir haber gelebilir mi?

valla pek sanmıyorum bu haftada baya hareketli geçti haftaya yine bir iki konu paylaşırlar

Vay be scs nereden nereye…

1.31 için neoplan modu var mı acaba

Evet beyler sonunda beklediğim mod geldi. CS2015 teki ağır nakliye dorselerini ETS2 de kullanma vakti.

1 Beğeni

ortam şekil kalabalık var

1 Beğeni

Miilet ne güzel etkinlikte ortam güzelmiş