Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Squirrel amcamıza çalışıyor pazar günü klasik mod yayınında hediye olarak verecek sanırım

1 Beğeni

komedi :smiley:

3 Beğeni

Diferansiyel bu zamanda mı ise yarıyordu?
Valla komedi ki ne komedi :rofl:

Yeni bir AI aracı daha geliyor. Bakalım daha neler gelecek…

2 Beğeni

Polonyadan küçük bir ziyaretçi ağırlamışlar. :slight_smile:

Bence de Actros MP4 ancak SCS araçları modellerken Araçları çok yüksek yapıyor Eski Scania R serisi mesela hiç alakası yok gerçek model ile Scs xf105 gibi araçları yenilemesi gerek bence ancak tekrar lisans problemi oluyor galiba şu anda oyunun en eski tırları Iveco stralis ve MAN Tgx Araçlar GTS den gelme …

@sparteam sanırım bu araç

Büyük ihtimalle evet.

1 Beğeni

arac moskvich-2141 90’yıllarda türkiyede cokca vardı. renault 25 gibi heybetli büyük bir araçtı.
firma 2010 yılında kapandı.

Beyler 6X4 mü yoksa 6x4-2 mi ve arac önerisi olan şuan 4x2 man var ve memnun ama artık yeni arac almam lazım aynı araç devam mı yoksa başka arac mı alıyım

Ortam şekil gözüküyor volvo’nun miighty güzel gözüküyor bunlardan artık bir örnek alırlar ileriki zamanlar için

2 Beğeni

İtalya DLC’sinde napoli’nin alt kısmında bulunan bir çiftlik… @DeliGamer61
Bu arada Soru Önerilerin için Ana konuyu kullanabilirsin orası ekran görüntüleri için… Karışıklık hoş olmuyor.

1 Beğeni

Vabislere bak be hey maşallah nazar değmesin :slight_smile:

bunu paylaşma işte :smiley:

3 Beğeni

Çok fazla vurguluyor be, geliyor artık bu yıl belli.

Vurguladılar geldi mi ? :smiley:

Hasan abi ile ECS için keşke iddaa ya girseydim kazanırdım :smiley:

aldın beni scs yapma bunu hafta sonundan beridir bütün tırları gördük reno t nerede diyecektim yapma bunu içim gidiyor

Iveco ya güncelleme gelecek galiba ???

2 Beğeni

sanmıyorum şuanki ön plandakiler man euro 6 ve renault range t resmi paylaşması geleceği anlamına gelmez amaçları biraz oyuncuları ateşlemek aslında merak ettirmek