Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Doğru diyorsun @altunsoy07 öncelikleri Man euro 6 ve Renault range t ama bu resmi paylaşmalarının illaki bir nedeni vardır. İlerde güncelleme getirebilirler ve muhtemelen planları arasında da vardır. Ama şöyle birşey var: scania s i 2016 sene sonu paylaşmışlardı sonra daf tırlarına güncelleme getirmişlerdi ve daf tuning dlc çıkarmışlardı. Bu sene de öyle birşey yapabilirler belki ama bu tır iveco mu yoksa başka tır mı olur onu scs bilir. Bekleyip göreceğiz

Mesela ecs`yi örnek gösterebiliriz kaç yıl oldu hala gelcek :smiley:

Aynen öyle :blush:

Attıkları her şeyden bir ipucu aramaya çalışmayınız zira gelecek olan gelecektir… Böyle boş beleş beklentilere girip sonra onlar olmayınca kendinizi oyundan uzaklaştırmış oluyorsunuz… Zaten gelecek şeyler yapılacaklar ve yapılabilecekler konuşuldu artık daha fazla üstünde yazıp çizip oynamaya gerek yok diye düşünüyorum…

Çok doğru düşünüyorsun @Kamsci arkadaşım
Aynen yazdıklarına katılıyorum ve herkese biraz daha sabırlı olmalarını rica ediyorum.

Bmc Pro 827 kullanan varmı bir iki sorum olucaktıda foruma da konu açtım aslına buradanda yazıyım dedim.

1 Beğeni

Beyler bu almanya yolunda giderken üst gecitlerde yolda demir gibi bişey otobanda geçerken lastik hasar alıyor bu cekici amasörleri cok mu sert italyada hiç yok mesela bide fizik olayını biraz değiştirseler iyi olur aslında

Harbi knk ya tırın sesi oyle degilki oyunda katur kutur sesler cikiyo tumsekte onu duzeltmeleri lazm BENCE

1 Beğeni

bide beyler open beta da aynalar gelen güncelleme ile eski haline almış 1 aynası ile 4 aynası ilk çıkan hali %100 gerçekteki gibiydi sonradan gelen güncellemede eskisi gibi olmuş üzücü

Aynalae optimizasyon sorunu yasattigi icin kapatilmis sadece konsoldan aktif ediliyor bugun selcuk abi anlatmisti

bugun 3 hafta oldu gelmedi haftayamı kaldı yoksa .:smiley:

Nasıl olduyor hasan abi aydınlat bizi gayet iyiydi yeni hali

SCS Software diye yazılır Secret Cube Service diye okunur! :smile:

2 Beğeni

@HasanOfke Bu @altunsoy07 1.31 Cuma gelecek dedi uçuralım bunu ne güzel heveslenmiştim ya :smiley:

1 Beğeni

ya beyler adamın cabuk uykusu gelir bunun ayarı olsa arakdaş böyle olmazki yolda uykusu geliyor uyutucak benzlik bulamadım :smiley: bunu ayarı olsa alltırma azaltma etkisini kapatınca bi anlamı kalmıyor gercekcilik

Bune?
Ats içinmi?

arkadaş ets var ats yok :smiley:

abi bu ilk retarder varya tır alırken ilk retard anasını satayım pek işe yaramıyor cok zor yavaşlatıyor :smiley:

Elektrikli tır güzelded volvoya yakıştıramadım bu tipi