Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

1.31 betada world of trucks sözleşmeleri aktif mi?

Wot 1.31 betada aktif değil.

1 Beğeni

oyuna şu özelliklerin de gelmesini isterim:

• Camları açma ve dışarının ses efekti.

• Tünel efektleri.

• Araç gerçek fizikleri kabin sallanması vs.

• Kar ın yağması.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.

1 Beğeni

bekliyoruz sabırla

145 mb lik güncelleme gelmiş

Neler geldiki

ne zaman tam güncelleme gelir

Ekran görüntüleri için buradan devam :point_right:

bugun blog paylaşılmadı entresan

Arkadaşlar resimlerde gördüğünüz gibi böyle oluyor Animasyonlar çalışmıyor steamdan dosya bütünlüğünü falan herşeyi yaptım olmuyor gecçmiyor bir tek 1.26 sürümde tam olarak çalışıyor Sorun nedir Yardımcı Ne Olur Aylardır Bu Sorunu Yaşıyorum
Not:Dün Sildim baştan yükledim.

Senin sıkıntı ets2 de değil ekran kartında galiba

Ekran kartı sürücünü güncelle, mod varsa zaten kaldır muhtemelen kaldırmışsındır.
1.31 betasında denedin mi? Şu an çektiğin sürüm ne mesela? 1.30 ise dediğim gibi ekran kartı sürücüsü güncelle bakalım.

Şu Anda kullandığım sürüm 1.30 Ekran Kartım Güncel Gösteriyor Ama Yine Baştan Deneyeceğim

Şu Anda Fakr Ettim Ekran Kartım 1 gb Ama Dxdiag Çalıştırdığım Zaman 3Gb Küsür Olarak Gözüküyor Sevinsemmi Üzülsemmi Bilemedim :slight_smile:

o top. grafik belleği 3 gb

Peki Bir Çözümü Yokmu Bu Sorunun Ets2 Orjinal Almadan Önce demo oynadım 1.26 Sürümü Vardı Onda Herşey Takır Takır Çalışıyordu Ama Bu Sürümde Çalışmıyor Nasıl Yapabilirim ?

Bilgisayarda harici ekran kartının yanında dahili bir ekran kartı da bulunuyor mu ? Bulunuyorsa makina oyunu bu kartla açıyor olabilir. Bunun yanında ekran kartının 3D ayarlarını da bir kontrol edin.

Şimdi Şöyle Söyliyeyim Bende Bir Tane Ekran Kartı Var Harici 1gb ati model Birde Anakartın Onboard Ekran Girisi Var

Ben Harici Kullanıyorum

NOT:O Açılıştaki Bozuk Fotoğrafları Düzelttim Ama Animasyonları bir türlü düzeltemedim olmuyor ibredeki o kırmızı çizgi yok sinyal veriyorum göstergede gözükmüyor silecek tuşuna basıyorum silecek hareket etmiyor
ha birde en başta açaılırken scs introsu Falanda Çalışmıyor Bir El Atın Be Yardım edin

Euro Coach Simulator den bahsediyorsan bir bilgi yok ve etrafta söylenen şeylere aldırış etmemek lazım… İlk kaynağımız SCS blog sonrasında SimülasyonTÜRK :wink::slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ETS 2 1.31 sürümü betadan ne zaman çıkar?

Beta süreleri daha kısa sürmeye başladı en geç 3 hafta sürüyor… öngörüde bulunmak gerekirse bu cumaya bitebileceği yönde tahminde bulunabilirim.

1 Beğeni