Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Nereden baksan güzel he

1 Beğeni

Beklenen an geldi bea keske man reno da bu betanin icinde olsaydi

ATS’ye oranla baya fazla rastgele olay var, yanmış dorselerden tutun da yol kenarlarındaki minik esnaflara kadar.

3 Beğeni

rastgele trafik olayları ets ye gelmez diye düşünürken bu güncellemede gelmesi beni çok memnun etti. oyunun ana haritasında ki bazı yollar sıkıcı en azından böyle daha güzel oldu. 1.31 de single daha keyifli olacak. multiplayer sıkıyor bir süre sonra tek başına.

Her zaman diyorum ATS deneme tahtası pavel bey kendi söylüyor ETS bizim için başyapıt diye ATS de deneyip ETS ye daha güzelini ve daha iyisini çıkarıyorlar… Hep böyle oldu olmayada devam edicek…

1 Beğeni

Güncelleme gerçekten çok iyi. Umarım 1.32 ile birlikte Man Euro 6 ve Renault Range T’ye de kavuşuruz. Bundan sonra Krone çıkar herhalde.

Arkadaşlar profilimde sorun var hem pcyi zorluyor hemde oyunu kapatırken yanıt vermiyor. Yeni profil açınca ise sorun düzeliyor. Bu arada mod yok arkadaşlar. Çözüm olarak ne yapmalıyım onca yılın save dosyayı harcayamam.

Mp kullanıyor musunuz ? MP ile SP profilleriniz aynı mi? Sorun ondan kaynaklanabilir.

Hasan abi. Selçuk abiyle yayın saat kaçta?

Akşam 21.00’den itibaren Twitch adresinde…

@HasanOfke Abi bu rastgele trafik olayları mp de olucak mı yoksa single a özel mi?

MP’de olabilir ama senkronize olmaz.

Aynen fakat şöyle bir durum var mpde aynı profilde sorun olmuyor sadece spde sorun yaşıyorum ve bu sorun atsde de var az önce farkettim

Grafik ayarlarını minimuma indirsen dahi kasılmalar devam ediyorsa, kasılma yüzde 90 diskten dolayıdır.

Ets yi

windowsun kurulu olduğu ana diskine kur, mümkünse ana diskin ssd olması olası kasılmaları sıfıra indirebilir. Normal bir sata disk de olsa ekstra diske kurulu olmasından iyidir.

Bazı oyun ve uygulamalarda bu sorun oluyor, ben de cogu oyun ve uygulamamı diger diskim olan 3tb lik diskime yüklerim ssd olan ana diskim dolmasın diye fakat ets gibi problem olanları ana diske yüklüyorum mecbur.

1 Beğeni

Sorun yalnızca Single Player’daysa profildeki tüm Şoförleri ve Tırları tek tek sat. Ardından oyunu kaydet. Komple oyunu kapatıp tekrar aç. Düzelmesi lazım. Daha sonra tekrar şoför ve tır alırsın. Fazla sayıda almamaya çalış.

Edit: Eğer kullandığın Mod vb. eklenti varsa hepsini kaldır.
Sorun hallolduktan sonra teker teker kurulum yaparak sıkıntıyı bertaraf edersin.

Her ihtimale karşı bunları uygulamadan önce ( özellikle save dosyasının ) yedeğini al.

2 Beğeni

Teşekkür ederim

arkadaşlar 1.31 açık beta oldugunu biliyorum bazı hatalar çıkabilir. bu dorse tekerlekleri sadece ai de değil yük alırken de öyle hem ai de hem yük alırken böyle bunu çözebilmek için hengi yollardan gitmeliyim. teşekkürler

Dediklerini yaptım fakat bir sonuc yok

Yardım eden yokmu

Betada olan bir hatanın çözümü için iyileştirme güncellemelerini beklemelisin!

1 Beğeni