Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

abi modlar var onlarla kapatılıyor

https://www.simulasyonturk.com/scs-software-truckfest-peterborougha-katiliyor/

Kılıç abide onu önerdi ama bana single ile birlikte özellikle mp’de ise yarayan şey lazım, mod olmayacağına göre konsol kodu vs. lazım varsa :confused:

2 Beğeni

@HasanOfke abi. Videoyu izliyorum da wot etkinliğinden bahsetmişsin. Norveç ve Danimarka’dan da İsveç’e iş alabiliyorsun.

onları aldıktan sonra? :smiley: yine gitmen gerek vaktim yok

O da doğru. :joy::joy:

ya kim bilgi sızdırıyor?

Senin köpek konuşuyor olmasın yokla bıçak ile :smile:

Bu gece beta gelmesin ya. Bilgisayar sağlamken gelmedi. İade için geri gönderiyorum beta çıkarsa ben bu oyunu oynamam. Şaka şaka tabiki oynarım. Sağlam bir bilgisaya ulaşınca ama.

ne gecesi ne güncellemesi ne betası ya hangi salak yine bir şeyler uydurdu hangi sitelerde gruplarda takılıp buraya gelip saçmalıyorsunuz anlamıyorum artık bir daha aynı şeyi görürsüm banlar geçerim çer çöple işimiz yok

1 Beğeni

@Covdurucu_KING_Covdu öyle dedi. Ona sormak lazım.

@HasanOfke Dayı böyle diyorsa güncelleme muhabbetini kapatın çıkışa daha var demekki :smile: Yalnız bende krone dorselerle fotoğraf çekimleri arasındaki bağlantıyı çözemedim . Ne alaka acaba

kendi istegini yerine getirdim.

ardı ardına yazmak yerine tek bir mesaj içinde yazarsan daha derli toplu olur konu.

1 Beğeni

Ets2 de dorse skin modları multiplayerde kullanılmaya başlandı galiba.Youtube de modlu dorse kullanıpda konvoy yapanları gördüm.

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Çekimlerin amacını sormuştun değil mi? :smile:

Birşey sorcam. Daha eski yorumlarda gördüm mü bilmiyorum veya hatırlayamıyorum. Bu dorse dlc olarak mı gelecek yoksa oyundaki dorsenim üzerinemi geçecek.

1 Beğeni

promods yapma şöyle şeyler

2 Beğeni