ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

KRONE dorseleri lisanslı DLC şeklinde ETS 2’ye gelecek.

İlk ayrıntılar konuda;

Çıkış tarihi: ?
Fiyat: ? (genelde 10-12 tl)

Var olan dorselerin yenilenmesi bekleniyor. Yine de tüm bilgilerin yer alacağı resmi açıklamayı bekleyin. Fiyat ve tarih konusunda bir şey sormaya gerek yok.

Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]
Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Dlc ücretlimi olucak yoksa oyundaki lisanssız dorselerin yerinemi geçecek?

Büyük ihtimalle cüzi miktar ile ücretli olacaktır ama onun hakkında tabi bir bilgi verilmemiş.

fiyatı 10 tl olur swarszmuller ile aynı olur lisansını aldırlar

Schwarzmüller ilk çıktığında fiyatı ne kadardı acaba?

15 tl ye satısa cıktı

beyler bu dorse gelirse alcak mı olur arka lastikleri kücük dier dorselere göre bu resimdeki dorse alcak dorse kron e dorselerin coğu alcak

Tahminen güncellenen dolar kuru ile 14 küsür TL olacağını düşünüyorum ayrıca şuan hali hazırda bulunan krone dorselere ek olarak megaliner dryliner ve coilliner ( belki ) olacağını düşünüyorum ve evet basık şaşilerinde önü açılmış oluyor bu sayede eğer megaliner ve coilliner gelirse…

Bence olmalı havalı körük gelmiş olucak bu sayede gelirse ve aracı dorseye takarken arka körükleri indirip geri gelip takıp kaldırabilir belki

O kadarda ayrıntıya gireceklerini sanmıyorum inşallah girerler tabi :pray:t3: Ahh bide şöyle 4 akslı Jumbo dorse gelse ne güzel olur.

Scs 14 tl yapmaz bu dlc ye scs 2 dolardan hesaplıyor. Daha fiyat ortada degil. Bakalım bi çıksında

Sevgili grup üyeleri birşey sormak istiyorum
Bu krone dorselerin gelmesi ile tandemler de gelecek diyorlar doğrumu?hasan abi bi bilgin varsa söylemisin?

Diyen kim ? :nauseated_face:
Her ikisi ayrı olaylar :smiley: Birbiri ile bağlamamak lazım.

Kesinlikle yanlış düşünüyorsun SCS Türkiyeye özel bi indirim vs yapmıyor hiçbir şekilde Türkiyede ucuz olma sebebi dolar kurunun 2.5TL olmasıyla alakalı Schwarzmüller le gelen sadece 4 tane dorse vardı buyuzden 6 lira gibi bi fiyat oldu ancak Krone öyle olmayacak en az 7-8 tane lisanslı oyunda hali hazırda bulunan dorse olucak bunun yanında ekstradan gelmesi mümkün olan dryliner vs gibi şeyler var… Dolar kuru güncellenicek SCS dlc fiyatına 5 dolar dese bile 3 tl ye güncellendiğinde kur direk 15 tl oluyor kafadan…

Anladim. 4 tane varsa 6 tl normal. Kroner dorsesi 7 8 veya 10 tane gelicekse bisey demiyorum 10 tl olsun 15 tl olsun hakkını verir

eğer ki hele basık şekilde gelirse off :smiley:

Dürtmeye başladılar, hafta içi gelir mi ki ? :smiley:

gelir mi buğün :smiley:

Krone DLC’si hemen çıkmayacak. Tekrar paylaşmalarından bir mesaj alınamaz. Herkese duyurmaya çalışıyorlar. Facebook zaten sayfalarda konu görüntülemeleri düşürdü. Para vermezsen göstermiyor.

Schwarzmüller de toplam 5 dorse var Steam üzerinden bakabilirsin. Ayrıca şunu eklemek istiyorum kalitesi son derece kötü olan lisanssız bir Krone dorsesi oyunda zaten var o dorsenin kesinlikle ücretsiz bir şekilde yenilenmesi gerekiyor. Hatta “bence” oyunda ki konteyner dorselerden standart sürümde gelen soğutuculu dorselere kadar yenilenme gerekiyor çünkü bahsettiğim dorseler ilk ETS den alınıp eklenmiş dorseler.