Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

kendi istegini yerine getirdim.

ardı ardına yazmak yerine tek bir mesaj içinde yazarsan daha derli toplu olur konu.

1 Beğeni

Ets2 de dorse skin modları multiplayerde kullanılmaya başlandı galiba.Youtube de modlu dorse kullanıpda konvoy yapanları gördüm.

3 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Çekimlerin amacını sormuştun değil mi? :smile:

Birşey sorcam. Daha eski yorumlarda gördüm mü bilmiyorum veya hatırlayamıyorum. Bu dorse dlc olarak mı gelecek yoksa oyundaki dorsenim üzerinemi geçecek.

1 Beğeni

promods yapma şöyle şeyler

2 Beğeni

krone ile ilgili şeyleri krone konusuna promods ile ilgili şeyleri promods konusuna gönderelim böyle çok karışıyor

1 Beğeni

Yalnız hiçbir oyun bence Euro Truck Simulator 2 başarısına ulaşamamıştır. 2013’te çıktı oyun 2018’deyiz hala popülerliğini ve başarısını sürdürüyor. Bu bence çok büyük bir başarı. Baksanız hala ne yenilik yapacaklarını merak edip gelecek yenilikleri heyecanla bekliyoruz. Adamlar çok iyi bir iş çıkarttılar. Hem oyuncu memnun hem kendileri memnun.

1 Beğeni

Ben değilim ^^

3 Beğeni

Ben sözümü geri alıyorum. :zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

yoh kapanmıyor o ne yazık ki

Bugün SCS amcamızın en çok paylaşım yaptığı gündür. Bakalım bugün bizim için ne sürpriz hazırlıyor. Daha doğrusu bugün bir sürpriz yaparlar mı?

Aha scs beta 1.31 bugs yazdi heralde bugun cuma birşeyler olcak. Hazir olun.

Bu dünkü gelişme güncelleme bugün çıkacak zaten aksilik olmazsa…

31’ci gencler ana konu yerine sizi buraya alalım.

1 Beğeni

Abi güncelleme gelmezse de bu akşam yayın var mı?

Yayin olacak ama guncelleme gelirse once konular ve bi videonun cekilmesi gerek bakalim

1 Beğeni

Saat 20:00’de mi?

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=233