ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Oyundaki dorselerin büyük bir kısmı Krone zaten. Onun dışında fiyatlandırma yine büyük ihtimal çok fazla olmayacak çünkü büyük ihtimal 1$ = 1,5 TL önermesi ile olacaktır. Kur bakımından güncellerse SCS günceller çünkü varsayılan kur standart kur Steam’de. Valve sadece şirketlere oyununuz için 1$ = 1,5 TL olarak ayarlayabilirsiniz diye öneride bulunur(?) geri kalanı şirkete kalmış.

2 Beğeni

Ücretsiz olarak yenilenmesi gerek ama buna ben ya da başkası karar veremiyor biz sadece boş konuşmakla kalabiliyoruz SCS ne düşünüyorsa neyi uygun görüyorsa o oluyo… Ben sadece fiyat tahmini yaptım kesin doğru kesin yanlış diyemem zaman bize göstericek

1 Beğeni

Bu krone ne zaman gelecek arakdaş

ne zaman gelecegı bellı degıl ama temmuz gıbı felan belkı gelır

gözlerim yaşarıyor görünce

7 Beğeni

çok şey etmeyelim :smiley: abartmayalım ortalık karışmasın bdf falan yok zaten ama etkileyici dorseler orası ayrı :smiley: ellemeyin çıkana kadar

3 Beğeni

Belli olan şeyler var herhalde hasan abi. Bence küçük bir ipucu verebilirsin😉ki gece rahat uyuyalım

Şu maketlerden 2-3 tane ödünÇALAMIYOR muyuz?:smiley:

arkadaş dorselerin hepsi basık ayrıyetten tırlarda basık baksana resimlere tırın arkası nasıl alcak :smiley: efsane eğer böyle gelcek se havalı similasyon arka tekerleri indirip kaldırabilirsek 4x2 leri

hiçbir şey belli değil var olan şeylerin yenisi eklenecek başka bir şey yok

1 Beğeni

öyle bişey varsa sımdıye cıkması lazım var olan şeylerin eklenecekse eğer gerçekteki gibi olcaksa yapmak zorunda bence sonucta adam linsas veriyor millette ona göre alıyor

4 Beğeni

Adamlar çalışıyor baba. Durmak yok. Helal olsun SCS.

Evet. Hala soruyorum. O adamların resimlerini niye çekiyorlar? Sürücüler için mi acaba? Neyse bekleyip görcez. Bu arada DLC olacak.

Storynin videosu

-Röportaj ya da konuşma içeren tanıtım videosu hazırlanıyor.
-İlk oyun içi görüntüyü gördük.
-1.31 güncellemesi sürprizlere gebe zaten
-Güncelleme ardından çıkışı mümkün (hazır olmaya yakınken duyurulduğu için mantıklı)

NOT: Krone DLC’si ile ilgili her şeyi burada paylaşalım.

2 Beğeni

Bunu da Schwarzmüller gibi dağıtırlar mı acaba?

ardakadaş krone dorse low deck şasi değilmiydi ? Bu low deck şasi değil böyle değil krone dorse :smiley: sanmıyrum :smiley:

Krone Treyler Çeşitleri;

https://www.krone-trailer.com/english/products/

Selçuk abi facebookta en az 2 ayı var demiş dorseler için bilginiz olsun . O yüzden çıkış tarihiyle ilgili tahmin tartışma gibi konuları şimdilik yapmayın boşa konuşmuş oluruz :slight_smile:

1 Beğeni

Ama o bi resim attmıştınz kim attıysa onla bu krone dorseler bir değil baksana basık duyor dorseler hele cekiciler: d