ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

Mayıs sonu veya haziran başı çıkıcağını düşünüyorum.

Atılan resim deki çekici low deck şasiydi ve dorse de megaliner yani oda low deck di bi ihtimal gelir diye düşünüyorduk ama artık gelmeyeceği kesinleşti…

low deck şasi gelmiyiycek mi

Gelmeyecek diye biliyorum Sisl ekstradan gelecek dorse olmayacağını söylemişti çünkü gelse güzel olurdu…

Low deck dorseler çok güzel duruyor keşke gelse havalı gözüküyor

1 Beğeni

normalde dorsesi krone nin hepsi öyle ayrı bi low deck şasi getirmiycek orjinali neyse dorsenin o şekilde gelmiycek mi e tamam adam linsas lı dorse gelcek diyor zaten gercek krone dorseler low deck yani mecbur gelecek sanırım he gider keriz yerine koyup krone derse bir iki yerini değiştirip kusura bakmada kimse almaz linsas diyorsa gerçekteki gibi gelir ayrı bi low deck şasi gelmez zaten dorseleri öyle krone nin gercek hayatta

şu tırınan şu dorseyi ne zaman alacağız

4 Beğeni

dorse low deck baksana tırda basık oyundaki tırlar yüksek be

scs scania off-road kamyonları gibi duruyo :smiley:

1 Beğeni

bu dorsenın arka tekerlerinin arasında beyaz bir şey var o nedir

yan korumanın devamı.

en arkalar kaldırılabiliyormu acaba dar alanda rahat manevra icin. ne derler bilmem de hava bilmem neleri mi varki üstünede koruma paneli cekmiş olabilirler

Dediginiz sistem amerikan tırlarında var, özellikle hafriyat taşıyıp uçurum kenarlarına yük bosaltanlar için manevra için olmasada kamyonun kayıp düşmemesi için öyle bir sistem mevcut.

Oyundaki Dorselerde Yenilenmesi Lazım Düşük Polygonlu Kalitesiz Çakma Dorselerinde Krone İle Değişmesi Gerek

Hepsinin olmayacağı zaten belli o eski poligonu düşük dorseler her zaman orda kalacak… ETS 1 deki dorseler bile halen var

Ruskilerin yaptığı ziyarette eski treylerlerin yenileneceğini söylemiş SCS, yani kalmayacak illa yenilenecek.

Bazı dorselerin en arka tekerlegi hidrolikli buda oyle olabilir yani o ağır yuk paketindeki tekerlekler gibi iste anlatamadim.

:+1:

blog güzel oldu cuma yayın olurmu peki @HasanOfke

Kısa bir özet geçebilirmisiniz lütfen? Benim ingilizce biraz zayıf da