Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Fernbustaydı o olay.

Ayrıca 2.19 a dikkat :joy: Aracı R de unutmayın !

3 Beğeni

Kardeşim ben nerden bileyim. Ben SCS çalışanı değilim. Sıkı takipçisiyim sadece. Bugün paylaşabilir diye tahmin ediyorum. SCS çünkü Cuma günleri kesinlikle paylaşım yapıyor.Tabi büyük bir iş içinde değillerse. Paylaşım hazırlığı gibi. Bugün akşamda dahil. Her an bir haber paylaşabilirler… :joy::joy:

Ben hissetmeyi bıraktım kardeş. Ama atabilir. Bu hafta 1 Nisan şakasını saymazsak Geçtiğimiz Perşembe gününden beri bir ses çıkmadı SCS’den. Paylaşma olasılığı yüksek.

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: güncelleme içerikleri de belli niye heyecan yapıyorsunuz ki? tekrar tekrar aynı mesajlar dönüyor mantıklı bir konu yok bir şey olsa zaten paylaşılır 2 saat içinde yeni yazı gelebilir zaten

2 Beğeni

Son 100 mesajın 36 tanesi tarih ile ilgili …
Ve SimülasyonPark kurallarının 17. Maddesinde diyor ki;

3 Beğeni

sil :slight_smile: napalım

2 Beğeni

neler konuşulmuş öyle %99.92’si gereği olmayan konuşmalar blog paylaşılınca rahatlarsınız

1 Beğeni

Geçenlerde paylaşılan iş ilanında FMOD ve diğer ses motorlarında deneyim gerekliliği belirtilmişti. Özel oyun motorlarına FMOD API ile getirilebiliyor. Eğer gerçekten bu yönde bir çalışma varsa harika olur. Sesleri çok daha gerçekçi duyabiliriz kapsamlı ses güncellemeleri ile yeni sesler gelebilir.
Farming Simulator 19’da da bu desteği bekliyorum alınan mühendis biliyordu. Her iki oyuna da gelirse gerçekten kalite yükselir. Tabi şu an bir resmiyeti yok. Sadece olasılığı var.

1 Beğeni

Yetkim olsa hemen ^^

sil 1 gün sonra gene aynı :slightly_smiling_face: ets & ats konularına hiç karışmam zamanıma yazık :slightly_smiling_face:

O zaman abi seni boş bırakmamak lazım , diğer konularda tarih muhabbeti döndüreyim ^^ :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Gördüm kardeşim. Haftaya çıkar benim tahminim.

Hiç sanmıyorum çıkacağını daha üstünde çalışmaları gerekiyormuş belki mayıs ayı ortalarında çıkış tarihi verebilirler diye tahmin ediyorum

Açık beta İsveç etkinliği bitmeden çıkacağı duyuruldu. Mayıs’a sarkmaz. Etkinlik 26 Nisan’da sona erecek. (Not: Hasan abi hala etkinliği bitirmedin mi?)

20 gün. 26 Nisan’da son.

işler yine ciddiye binmiş :smiley:

3 Beğeni

Fernbusta var o olay

Avrupa ülkelerinde kendi aralarında sınır kapısı yok mu ya?

Reddit’te soru cevap düzenleniyor hepsi cevaplansın derleriz

1 Beğeni