Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

bugün bir şey geleceğini sanmıyorum belki bir resim paylaşır twitterda,facebook veya ınstagramda

İyi de dün paylaştılar. Bugün paylaşmazlar. Bu yüzden bugün birşeyi çıkarabilirler çıkacaksa.

Birde şu sis farlarını artık getirseler daha da güzel olucak

Abi SCS amca sürprizlerle dolu. Hiç ummadığımız ama bir o kadar da güzel özellikler getiriyor oyuna. Adamların hakkını yememek lazım. O da gelir inşallah.

1 Beğeni

oyunda sis yokki sis farları gelsin onun için ayrı bir çalışma gerekir ayrı bir tuş olması lazım onun için geleeğini sanmıyorum mevsim sistemi geldiği zaman belki olabilir

2 Beğeni

Mevsim sistemi gelicek o kesin. Sisl söylemişti sanırım yanlış hatırlamıyorsam affola. İnşallah böyle şeyler gelir. Bu bizim için küçük güncelleme olsada onlar için büyük bir güncelleme bence.

2 Beğeni

SCS çalışıyor bu oyun eskimez efsane olarak hayatımızın içinde kalır takipteyim.

1 Beğeni

Aynen eskimez de ATS için de mücadele etmeleri lazım. 4 tırla oyun dönüyor. Onda da 7-8 tır olsa en az o oyun ETS 2’den daha güzel.

1 Beğeni

Scs Blog sayfasında her iki oyun için gerçek tır sesi modlarını paylaştı.

1 Beğeni

yaratıcı olmuş güldürüyor giriip bir video çekelim

1 Beğeni

Euro Truck Simulator 2 ve ATS için Gerçek TIR Sesleri versiyon Nisan 1.4.
Hep istediğiniz o gerçekçi motor sesleri oyuna eklendi!

2 Beğeni

Hasan abi senin videodan sonra indiricem bunu.

daf xf105 ve daf e6 için engine voice studioyu kullanıyorum aynı şekişlde eski kasa scania içinde evc yi kullanıyorum adamlar harbi sesi kaydediyor tavsiye ederim

Eyvallah sağol. Ama ben oyunlarda mod kullanmıyorum artık. Oyunun orjinalliğini bozuyor. Bir video izledim eğer ses öyleyse hiç yanından bile geçmem modun.

3 Beğeni

Abi bu sesler nedir ya. İyi ki indirmemişim. Resmen dalga geçmişler. Hiç beğenmedim. SCS bunu neden paylaşmış acaba? Nisan 1 şakası mı bu?

Bu dünyada mı yaşıyorsun? Bir sürü şey yazıldı çizildi hala aynı tepki nasıl verebiliyorsunuz. ŞAKA YARATICI BİR ÇALIŞMA İLE ŞAKA YAPILIYOR GÜLMEK ZORUNDA DEĞİL KİMSE İNSANLAR BUNU YAPARAK EĞLENİYOR

Valla abi benim jeton paraşütle iniyor. Şaka olduğunu yeni anladım. :joy::joy:

bende ilk mercedes çalışırken kim bağırıyor dedim ya yandaki kadından falan geliyor sandım… video yu izleyip indirecektim ki 1 nisan muhabbeti… ama emek var…

1 Beğeni

Bence önümüzdeki hafta çıkarırlar. Çünkü full versiyonu etkinlik bitmeden çıkaracaklarını söylediklerini hatırlıyorum.