Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bu güncelleme de çok güzel olacak yaa. Bu SCS bir harika dostum.

1 Beğeni

geç bile kalındı bu bağlantilar Farming serisindede lazim fs19 dada olur inş…

bide low deck şasi gelse fena olmaz

Umarım bir dahaki sefere American Truck Simulator için telsiz getirirler.

Selamun Aleyküm Beyler Belki Yeri Değil Ama Benim Bir Sorunum Bir El Atın Bir Yardım Edin
Şimdi Sorunum Şu Bende Önceden 1.26 Sürümü Vardı Onda İbrenin Sayaç(kırmızı olup hızı gösteren şey) O Çalışıyordu Daha Demin Dedim 1.30 Yapayım Yaptım 1.30 Da İbre Şirket kapıları animasyonlu olanlar iş almak için durdugumuz yerdeki obje onlar yok ne yaptıysam olmadı yapamadım bir türlü grafik ayarlarının herşeyini yaptım olmadı Bir El Atın Yardım Edin Bana Cevaplarınızı bekliyorum :slight_smile:

Sürüm değiştirince modlar hataya neden olması gayet normal , desteklemeyen modları mod yöneticisinden çıkartıp öyle deneyin yada 1.30 uyumlu olanı indirin .

Modların hepsini iptal ettim ama sorun hala aynı Anlamıyorum Benzin almak için durupta enter e bastığımız obje bile yok

Steam kütüphane ets2 sağ tıkla özellikler oyun bütünlüğünü doğrula bakalım çözüm olacak mi ?
Olmazsa yeni bir profilde deneyin.

yenı porfıl açın belki sorunun temel kaynağını bulabiliriz

Yeni profil açtım ama hala olmadı eskisi gibi Birşey Daha Fark Ettim Açılırken Yüklenme Yerinde Fotograflarda Bozuk Çıkıyor SS Çekemiyorum Masaüstünün Fotoğrafını gösteriyor ctrl+v yaptığım zaman

Oyunu steam üzerinden doğrulama yaptın mı eksik veya bozulmuş dosyaları tekrar indirir.

Abi genelde Cuma günü paylaşırken neden Perşembe günü blog yazısı paylaştılar? Açıkçası ben bugün birşeyin geleceğini düşünüyorum. Şüphelerim o yönde. Bakalım bekleyip göreceğiz. :relieved::relieved:

1 Beğeni

arkadaşlar bunu nasıl yapıcam. 300km lik 3 sözleşme yük götürdüm. 25 dakika geçikmedim hep zamanında mükemmel aldım ama bu sayılmadı. benim anladıgım 25 dakka geçikmeden 3 sözleşmeyimi götürcem eger öyleyse bu imkansız bilen varsa yazabilirmi

Peş peşe 3 tane sözleşmeli iş alacaksın. Her iş için teslimat süren 25 dakika ve mesafe minimum 300 km olmak zorunda. Aynı zamanda teslimatları hasarsız yapacaksın.

bunu ben yaptım peş peşe hasarsız olarak 300 km tam zor bulunuyor dün gece hep 312 km 375 km 350 km böyle kilometre yaptım sayılmadı 25 dakikayı 5 dakka geçiktim yarım saat sürdü

25 dakikayı aştığın için saymıyordur. Tam böyle 300 km mesafeli işler bulmaya çalış.

Harici sözleşme yapıyorsun dimi?

1 Beğeni

ewt harici sözleşme yapıyorum

Gelecek olan animasyonlu dorse kabloları hakkında ne düşünüyorsunuz.Scs git gide oyunu daha da güzel bir hale getiriyor bence.

2 Beğeni

İlk günden beri bu oyunu oynuyorum. Çıkışını çok iyi hatırlıyorum. Gece yarısı çıkmıştı. Neyse o günden bugüne oyunda dağlar kadar fark oluştu. Şimdi çok güzel bir oyun oldu. İlerde neler olacağını Allah bilir. Bence bu kablolar çok iyi oldu. Birde şu tırdan inip bunları kendin yaparsan çok güzel olur.

2 Beğeni