Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

var olanları şuanki kamyona uydurmuşlar,var olan parcalara yenisi gelmiyor. test aşamasında ve gelecek güncelleme içinde olacak.

son foto ayrı bir calışma ve ne oldudunu tahmin etmemizi istiyor.

1 Beğeni

Büyük bi ihtimalle volvoya aksesuar paketi dlc’sisi olabilir diye tahmin ediyorum

son resmı zaten gecen hafta paylaştılar 8*4 oldugu bellı sonrakı guncellemede gelsın bakalım nasıl olmus guzele benzyor @Yusuf65 bunu nereden cıkardınız anlamadım

grafik paketi ile ilgil,şasi degil :slightly_smiling_face:

Tahminim doğru çıktı beyler. Dediğim gibi scania mighth griffin dlc güncelleme alacak. Yeni şeyler de var. Umarım en kısa zamanda güncelleme gelir.

1 Beğeni

Ne zaman gelecek acaba. Yakın mıdır sizce?

sonraki guncellemeyı ne zaman yaparsa o zamana zaten son aşamadayız dıyor cok uzun olacagını sanmıyorum

Yok yine 8x4’lerle ilgili. Çünkü Her 8x4 şasili modellere özel olarak bir yada iki kaplama var.

Man 6 ve Range T’den yine haber yok. Neyse bu da çok güzel bir haber. Bekleyip göreceğiz.

Bu resimde ne demek istememiş anlamadım grafikle alakalı mı volvo ? yoksa komple oyun grafiği mi değişiyor ?

hayır ındırım var steamde etsnın de twitterdan paylaştı scs bende buraya attım

Ben beleş eklenmez diyordum SCS amca benide şaşırttı beleş olmasaydı şimdi ne güzel PARA GÖZ SCS diye dolanıcaktım ortalıkta :joy:

Şansına küs hacı. :joy::joy:

yaa orada resimlerden birinde volvo aracı görmüştüm oradan çıkardım @altunsoy07 kardeşim

3 aydır oynamıyorum sevgiler… :smiley:

1 Beğeni

Haftaya kadar da oynamayacak mısın abi?

Kötü örnek olmayalım lütfen :joy:

haftaya ne var?

1 Beğeni

beyler şimdi oyunda gördüm :smiley: mod yok modsuz halde gördüm kusura bakmayın görün diye buraya attım

1 Beğeni

Nasıl ya? Oyunda var mı şu anda bu otobüs?