Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

oyunda var o otobus ben kac kere gordum nadır denk gelıyor

bende şaşırdım yeni girdim oyuna profili sildim yeniden açtım bi baktım karşıma otobüs cıktı direk korna bizden sin diyo bana bende yok ben almıyım dedim :smiley: asdasda

ets 2 son oynama zamanım = 13.01.2018
ats son oynama zamanım = 11.01.2018

bir sürü güzel oyun varken ve cıkıyorken bende yokum :slightly_smiling_face:yılbaşı etkinligi falan anca.

Abi haftaya yayın var ya? Onu diyorum. Yayın yapana kadar oynamayacak mısın?

Bu hafta Sea of Thieves çıkıyor. Surviving Mars var. Kim ne yapsın ETS 2’yi? :smiley: Yayında anca… ama özledim şimdi gireyim bir sefer atayım özledim kafam dağılsın

1 Beğeni

Arkadaşlar düşünsenize…
Multiplayer’deyiz Calais-Duisburg yolunda otobüsler mi dersin tırlar mı dersin ne ararsan var. Hayali bile güzel ya…
Sizce de güzel olmaz mı?

kısmet değilmiş promods kilitledi yine girmem de daha…

EN önemlisi tarzın değil bence :smiley:

1.30 sürümünde önbellek özelliği geldiğinden dolayı harita modunu ilk kullanmanızda harita önbelleğini kaydediyor. Bende 5 dakika civarı sürüyor ProMods’u kaydetmesi. Daha sonraki açışlarda önbellekten çektiği için 20 saniye civarı sürüyor. (1.30 öncesinde önbellek özelliği yokken bu süre 2 dakikaydı.) Yükleme süresinde işlemci ve işlemci hızı çok önemli. Bende i7 3630QM 2.4 GHz var.

Önbellek dosyaları Belgeler\Euro Truck Simulator 2\cache klasörüne kaydoluyor. SCS’nin bu özelliği mod yöneticisinde ya da yükleme ekranında belirtmesi gerekirdi. Ben de ilk başta bilmediğim için sorun ProMods’ta sanmıştım.

hazır yüklü önbellek dosyası ne kadar sende? :smiley:

18 MB görünüyor. 6.2 GB’lik harita moduna göre oldukça düşük geldi gözüme. :grinning:

şu an senin dosyanı alsam girer miyim?

Bende o cache ne diyordum. Kullandığım tek profil var şuan, harita mod vs. hiç kullanmadığım. Oyunun tüm harita paketleri var. Bende cache dosyası boyutu 3.5 MB. Belgelerim’deki klasörü silip oyuna girince zaten önceye göre biraz geç yükleniyor ama sonrasında gayet hızlı.

Bu sorunun cevabını ben de bilmiyorum. Bende İtalya DLC’si yok, bu açıdan bir fark olur mu bilemiyorum, denemek lazım. Dosya bağlantısını ekleyeyim yine de :smiley:

Dosya adı profil adı olacak. Yani ProMods’un kurulu olduğu profil hangisiyse onun adının yazılması lazım. (Euro Truck Simulator 2\profiles klasöründeki profil ismi gibi hexadecimal formatında.)

Yukleme 6 dakikadir devam ediyor… 7dkda bitti

Ets 2 ye güncelleme gelmiş diyorlar doğru mu? Yeni scania s ve r ye mighth griffin uyumluluğumu getirdiler?

@ali.n044 Hayır, öyle bir durum yok.

Güncelleme 1.31 olacak şimdi 1.30.2.6 sürümü mevcut. Abi bu rastgele trafik olayları ne zaman gelecek acaba? O gelse çok güzel olur he.

@Mci61 eyvallah kardeşim saol