Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

O zaman desenize biz ECS yi bi 5 yıl daha bekleriz diye :grin:peki kayda değer birşey yokmu şimdi? Dlc çıkış tarihi falan.

hiçbir şey için çıkış tarihi yok öyle bir röportaj değil

1. Partin 2.dakikasından sonra sürücünün kolları camdan dışarıdaydı acaba karakter ile ilgili bir gelişmeler mi var ?

elini alıp dışarıya sarkıtabilir belki gösteri olsun diye yaptı bilemeyiz ama bir önemi de yok yanlış bir harekt simülatörde yer almaz ama bazı farklı özelliklerin kapısını açan bir şey de olabilir genel olarak geliştirici sonuçta istediğini yapar

videoyu izledim önceden çektiği bir video oldugu ıcın italya new mexico var scanıa var yenı bır sey yok roportajlarda ise gordunuz scanıa new mexico ıtalya var yenı bır ıpucu gıbı bır sey yok

aklıma geldyidi böyle bir şey paylaşılacağı

beyler :smiley: @SFK yapmış
dfdsfdsfdsfsf

Squirrel’ın SCS Software CEO’su Pavel Sebor ile yapılan röportajın tam hali Türkçe olarak yayınlanmıştır. Sırada 3. bölümde yer alan çalışanların röportajı var.

Öncelikle Gerçekten çok güzel bir şekilde çevirmişsin eline sağlık hasan abi. Pavel Amcanın dediğine göre yakın zamanda dlcler gelicek o belli ama en azından bir ipucu verebilirdi. Yalnız ben world of truck kısmını anlamadım pek açıkçası, multiplayer çıkaracaklar mı çıkarmayacaklar Mı? Birde ECS için daha ne kadar bellicez? Lisans ve ses kayıt dosyaları var demiş üstelik aynı oyun içerisinde çıkaracaklarını da söylemişler doğru mu?

Abi düşünüyorum da acaba İtalya DLC’sinde çıkacak olan otobüs(AI araç)'ın çıkmamasının nedeninin Euro Coach Simulator ile ilgili bir bağlantısı var mıdır?

bence var adamlar sizce neden bir tır simulasyonuna otogarlar yapsın hadi yaptı içine neden bekleyen insanlar ve bekçi koysun hadi koysun ai olarak opalin bunca yıl varken neden durduk yere bir otobüs eklesin bence euro coach bu sene veya önümüzdeki 2 sene içerisinde duyrulabilir

o araç otobüslerin yollarda nasıl döneceğini hareket edeceğini görmek için eklenmişti yani çekici+dorse + çift dorse + üçlü dorse etkilerini biliyorlar normal uzun herhangi bir yeri dönmeyen araç için çalışılması lazım yapay zekaya öğretilmesi vs.
euro coach videosunda anlatacağım

Tamam abi teşekkür ederim. Cuma akşamı Selçuk abi ile yayın kesin mi?

Hadi hayırlı olsun…

var olanları şuanki kamyona uydurmuşlar,var olan parcalara yenisi gelmiyor. test aşamasında ve gelecek güncelleme içinde olacak.

son foto ayrı bir calışma ve ne oldudunu tahmin etmemizi istiyor.

Büyük bi ihtimalle volvoya aksesuar paketi dlc’sisi olabilir diye tahmin ediyorum

son resmı zaten gecen hafta paylaştılar 8*4 oldugu bellı sonrakı guncellemede gelsın bakalım nasıl olmus guzele benzyor @Yusuf65 bunu nereden cıkardınız anlamadım

grafik paketi ile ilgil,şasi degil :slightly_smiling_face:

Tahminim doğru çıktı beyler. Dediğim gibi scania mighth griffin dlc güncelleme alacak. Yeni şeyler de var. Umarım en kısa zamanda güncelleme gelir.