Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

Ben konuştukça batıyorum. En iyisi susayım. :smiley: :smiley:

Bu resim nereden gelme anlamadım bulamadım bır seyler var gıbı sankı ıp ucu gıbı

Ben birşey göremiyorum muhtemel ben körüm scs mi paylaşmış

Resim bu blogda paylaşılmıştı :point_right: http://blog.scssoft.com/2018/02/the-year-of-dog.html?m=1

Farklı bir şey görünmüyor gibi

o blogun altında bır cok yorum var modıfıye dlc’si felan plaka ile alakalı ama entresan geldi bana bakalım neler olacak

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(24)
çin boya pakeetınde cam kenarları kırmızı olmuyor sıyah kalıyor demekkı bir bir şeyler gelecek ama bence bu 8*4 ile birlikte gelir gibime geliyor

2017 nelerin geldiğini merak edenler aşağıdaki videoyu izlesinler

Böyle bir harita ancak 2050’lilerde olur. :sweat_smile:

hangı harıta acaba

Nerden buldun bu resimleri. Scs mi paylaştı.?

Bu resimleri bende gördüm. SCS’de iki üç konu önce yorumlarda paylaşılmıştı.

Paylaşılan orijinal resimlerde ipuçları aranmış başka bir önemi yok. Yakında açıklama gelir. Önümüzdeki güncellemede 8x4 görürüz.

8x4 kesin mi peki abi?

Scs bugün neden birşey paylaşmadı. Hani cuma gününü seviyorlardı. Bence artık ets 2 ile ilgili şeyler paylaşmaları lazım. Yeni tırlar hakkında bilgi vermesi gerekiyor.

Gün daha bitmedi. Bekle belki paylaşırlar.

Her hafta 1 tane … scs böyle seviyor… :slight_smile:

Squirrel sonunda paylaşmaya başladı

şimdi gece izler aktarırım

tırın ne oldugunu bılen varmı volvo gıbı geldı ama harıta resmının nere oldugunu bulamadım

Tır volvo ; haritada büyük ihtimal riga taraflarıdır.

Hasan Abi bir gelişme mi var.? Lütfen olsun bi güncelleme gelsin artık…

Haftaya Selçuk abi ile yayın var. O zaman aklımızdaki sorulara cevap bulabiliriz.

1 hafta kim bekliyecek😁şimdiden sabırsızlandım. Herneyse inşallah en kısa sürede bizi heyecanlandıracak bir güncelleme yayınlarlar