Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
türkçe
tır
taşımacılık
sürüş

eğer ileride böyle olursa dlc lerle beraber promods du tsm map di çok gerek kalmaz tabi o harita modları kadar güzel olursa. çünkü en iyi harita modu promods un. diğerlerinin sıralaması değişebilir mesela south region rus haritası var. ama bu sıralamaya göre önümüzdeki 5 sene içinde ben biteceğini ve betadan çıkacağını düşünüyorum. oyun 2013 de çıktı 10 sene sonra betası bitmiş olur herhalde

Bak işte olay tamda bu :smile:
Yarın bir gün hasan abinin videoda bahsettiği yol haritası olayı zannedecek insanlar şimdi bunu :rofl:

Denk gelmiş sanırım :man_shrugging:
7 yi gören zaten küfreder :smiley:

bizde para yok hep dlc cikiyo

Scs’nin paylaştığı fotoğraf hakkında sormak isteğim 2 soru var:
-Scania’nın 8*4 tırımı yoksa tandem dorse mi?
-Renault range t ve Man euro 6 ile ilgili kimsenin haberi yok mu? Selçuk abi acaba bu konuda bilgisi var mıdır?

8x4 şasi olma olasılığı daha yüksek zaten beklenen bir özellikti :slight_smile: tandem biraz zor :smiley:

İyide resimdeki tır eski model tır. 8x4 olsa yeni tırı koymazlar mıydı? Bana öyle geldi yani.

bu bence tandem arkada 8x4 e dair birşey göremedim ne bir yağ tankı ndede birşey direk dorse geliyor bence tandem

Resimdeki zaten 2016 model scania s veya r. Peki mighth griffin paketinden bahsediliyor facebook ta falan.

Fotoğraftaki araç yeni jenerasyon scania arkadaşlar . Scs nin bahsettiğide bu aracın 8x4 versiyonu . Yani ortada bdf , tandem falan gibi bir durum yok . Sadece yeni scanianın 8x4 modelinden bahsetmişler

Tandem ha diyince olacak bir şey değil 1 fotoğraf ile duyurmak olmaz.
Cuma günü yayın var orada açarsın açarız izleyip görürüz;onun haricinde bir bilgi yok.

Eyvallah arkadaşlar. Son bir soru:
Fotoğraf da mighth griffin logosu var acaba mighth griffin paketini sırf yeni scania s ve r serileri için yeni bir dlc şeklinde mi çıkarılır yoksa var olan dlc paketini mi güncellerler?

olan dlcye gelir yenı dlc cıkmaz daf dlcsi gibi olacaktır merak etme

Millet scania hastası…
Ayrı bir dlc’ ye seve seve para vereceklerdir .
Yani güncelleme beklemek doğru olmaz. Diye düşünüyorum

Valla hasancım ben baştan sona kadar dinledim seni ve çok haklısın söylediklerinde herşey zamanla olacak şeyler.
Ama insanız işte bazen sabırsızalnabiliyoruz o’da bizlerin küçük bir kusuru olsun değilmi?

ama örnek olarak daf varken bıraz sacma gelmezmı mıllet para verırde bıraz ayrımcılık olur gıbı tuhaf olmazmı eskı ve yenı kasa ıcın dlc almak tuhaf gelıyor bana

Scs dlc yi seviyor :smiley: kendileride diyor ne kadar ekmek o kadar köfte diye… bakalım önümüzdeki günlerde cevabımızı alırız :smiley:

Kardeşim senin gözün bozuk galiba iyi bak resime yeni scania s serisiydi o

Low deck şasi gelir mi acaba

Yok kardeşte ya yeni tırın köşeleri daha sivri gibi geliyor bana. Bununda kenarları nedense daha yuvarlak geldi. O yüzden yanıldım ben.

hangi tır mış o :smiley: