Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

tırın ne oldugunu bılen varmı volvo gıbı geldı ama harıta resmının nere oldugunu bulamadım

Tır volvo ; haritada büyük ihtimal riga taraflarıdır.

1 Beğeni

Hasan Abi bir gelişme mi var.? Lütfen olsun bi güncelleme gelsin artık…

Haftaya Selçuk abi ile yayın var. O zaman aklımızdaki sorulara cevap bulabiliriz.

1 hafta kim bekliyecek😁şimdiden sabırsızlandım. Herneyse inşallah en kısa sürede bizi heyecanlandıracak bir güncelleme yayınlarlar

Harita dışında bir haber yayınlasınlar artık yalvarıyoruz SCS’ye.

1 Beğeni
1 Beğeni

Otobüsler hakkında birkaç lisans vs. almışlar sanırım.
12. dakika ve sonrası

efsane şunlar olsa çok iyi olacak

1 Beğeni

Arkadaşlar röportaj u Türkçe bir şekilde açıklayabilir misiniz. Otobüslerle ilgili lisans falan dedi

Röpotajların tamamı çevrilecek yalnızca bekleyin :slight_smile: tamamı…

Yarın yayınlanır beyler :smiley: çok süper röportaj pavel reis…

5 Beğeni

Senin röportaja bir şey kalmıyor mu :smiley:

öyle de denebilir ama soracak çok şey var :smiley: soru bitmez

3 Beğeni

senın iş ne zaman olacak @HasanOfke

güncellemelerle birlikte olur

— çeviri ilerliyor ana konuyu hazırlıyorum yorum yapacaksanız yayınlandığında orada yapın burada yine tartışılır ama blogdaki konunun aktif olması gerek :slight_smile:

şifreli ekledim milletin haberi olsun bitince açılacak

1 Beğeni

World of Trucks ile birlikte MMO multiplayer olacağı konusu yenilenmiş. Yani geliştiriliyor ama uzun vadeli bir plan.
Euro Coach’da otobüsler için bazı lisanslar varmış.
Hala küçük bir takım bu proje ile uğraşıyormuş. Yine kesinlikle ileride çıkacak.

Parça parça yayınlamaya başlayacağız. Ama 22 bin karakterlik bir metin oluştu. Hepsi bir bütün özet geçip anlatırsam pek bir önemi kalmayacak. Aslında bildiğimiz konulardan bahsedildi ama dediğim gibi bütüne bakınca daha düzgün anlıyorsun.

5 Beğeni

İlk parça eklendi. World of Trucks ile ilgili kısma kadar bu akşam yayınlanacak.

1. bölüm de var malum Çarşamba gününe kadar biter herhalde…
1 Beğeni

Hasan Abi
Video şeklinde mi aktaracaksın bilgileri yoksa hepsini yazarak mı anlatacaksın.?Birde süpriz var mı?

En azından Pavel amcanın kendisinden duymak biraz da olsa içimize su serpiyor Bu sayede söylenti olmaktan çıkıyor çoğu şey daha bu 2. part 3. partta asıl bomba geliyor Simcap amcanın yayınlarını izlemeliyiz aslında bu tarz contentleri kısa kısa kendi yayınında açıyor bu reportaj videosunun bazı bölümlerini göstermişti. Youtube’a upload edicem bi kaç gün sonra gibisinden…

1 Beğeni

Hasan Abi video şeklinde olacak değil mi? Ne zaman yayınlarsın youtube’?