Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Kabin uzamış hmm

Ayın 9’unda Renault Trucks T E-Tech mi geliyor? Doğru mu? Oyunun haberler bölümünde bulamadım.

Doğru ayın 9unda saat 19-20 arası gelecek. Discover the last teaser - The Good Truck

3 Beğeni

gelecek ama oyunda daha elektrikli şarj istasyonları yok 9 nisana 5 gün kaldı daha beta konusu bile açılmadı forumda gerçi bu aralar scs de fırtına öncesi sessizzlik var normalde önce ats sonra ets ye beta gelirdi bu sefer son dakka 8 nisanda önce ets ye mi beta gelecekki

1 Beğeni

kampanyadan sonra gelmesi daha doğru artık 9 nisan salı günü zaten ardından beta başlarsa süper. nebraska bitmiş gitmiş artık.

2 Beğeni

SteanDB’ye Ets2 için yeni bir DLC eklenmiş.
https://steamdb.info/depot/2932420/

2 Beğeni

Renault Trucks E-Tech T olabilir.

6 Beğeni
3 Beğeni

Tırsanı ecs gibi unutalım artık.

2 Beğeni

Bu yandaki TR haritasını bulamadım ismi ne diye geçiyor

3 Beğeni

Roextended

3 Beğeni

Oyun içi menüler kısmında mouse hızım cok fazla onu nasıl yavaslatabılırım

dün oynarken şimşek çakmasına denk geldim. gök gürültüsünü hatırlamıyorum. hatta şimşeğin geldiğini unutmuştum vay be dedim. :sweat_smile:

2 Beğeni

O zaman ben denk gelememişim ya :smiley: Uzun zamandır düşünüyorum düşünüyorum, bugünde oyunda yağmur yağdı yine şimşek vs. yoktu dayanamadım dedim yazayım çünkü bunu etkileyecek mod da kullanmıyorum :smiley:
Neyse bir ara denk gelecek elbet. :smiley:

1 Beğeni

bana da denk geliyor oyunda var merak etme :smiley:

1 Beğeni

Bariz bir FPS artışı olmuş oyunda. Sadece ara sıra lag giriyor. Beta’dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum onunda. 4070 kartla ilk defa aracın iç kamerasında 160 FPS gördüm.

g29 aldım yeni ama düzgün bi ayar yapamadım sanırım, bazen direksiyon toplanıyor bazen toplanmıyor ve bence fazla sert bi ayarda ama nerden ne yapacağımı bulamadım. Ytde videolara baktım ama çoğu işe yaramadı. Başka oyunlarda da başka ayar sorunu yaşıyorum. Başta ets 2 ve diğer oyunlar için öneriniz var mı ?

ets2 ve ats için kullandığım ayarlar ( BU ARADA BENDE ÖNERİYE AÇIĞIM DÜZELTMEM GEREKEN AYARLAR HAKKINDA SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM ÇOK AŞINA DEĞİLİM YANİ :d )

ETS 2

HASSASİYET; 100
DOĞRUSALSIZLIK; 0

GENEL ŞİDDET; 60
DİREKSİYON TOPLAMA ŞİDDETİ ( YÜKSEK SÜRAT ); 35
DİREKSİYON TOPLAMA ŞİDDETİ ( DÜŞÜK SÜRAT ); 15
İÇ SÜRTÜNME; 45
MOTOR TİTREŞİMİ; 4
ARAZİ YÜZEYİ; 11
TÜMSEK; 80
ÇARPIŞMA; 72
ŞANZIMAN GICIRDAMASI; 32
ÖNDEN KAYMA; 32

VİTES KOLU MANDALI 1; ÇUBUK DÜĞME 19
VİTES KOLU MANDALI 2; ÇUBUK DÜĞME 20

EL FRENİ; ÇUBUK DÜĞME 9
SOL SİNYAL; ÇUBUK DÜĞME 1
SAĞ SİNYAL; ÇUBUK DÜĞME 2
DÖRTLÜLER; ÇUBUK DÜĞME 0
AYDINLATMA SEÇENEĞİ; ÇUBUK DÜĞME 4
UZUN FARLAR; ÇUBUK DÜĞME 3
ÇAKAR LAMBA; ÇUBUK DÜĞME 6
KORNA; ÇUBUK DÜĞME 10
HAVALI KORNA; ; ÇUBUK DÜĞME 23
SELEKTÖR; ÇUBUK DÜĞME 5
İÇ MEKAN KAMERASI YAKINLAŞTIRMA; ÇUBUK DÜĞME 8
SOLA BAKMA; ÇUBUK DURUM DÜĞMESİ SOL
SAĞA BAKMA; ÇUBUK DURUM DÜĞMESİ SAĞ
İÇ MEKAN KAMERASI İLERİ BAKMA; ÇUBUK DÜĞME 7
İÇ MEKAN KAMERASI SAĞ ÜSTE BAKMA; ÇUBUK DÜĞME 11
YOL PLANLAYICISI FARE İLE KONTROL; ÇUBUK DÜĞME 24
DÜNYA HARITASI; ÇUBUK DURUM DÜĞMESİ YUKARI

diğer oyunlar için Best Assetto Corsa Settings for Logitech G29 / G920 (briankoponen.com) siteye tıkla aşağıda diğer oyunlarda var

3 Beğeni

Uygulama olarak ne kullanıyorsun?

Muhtemelen eski logitech software ile yapılan ayar videolarına bakmışsındır hocam, sertlik olayı bende de olmuştu. Logitech G HUB kurunca sorun düzelmişti.