Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Aslında herşey şu 3 kritere bakıyor:

1- Çekici, dorse vs. üreticisi lisansını vermek istiyor mu? (reklam getirisi, pazar payında değişiklik vs.)
2 - Scs’nin nelere öncelik verdiği ya da şirketin kendi belirlediği program (önce harita mı paintjob mı dorse mi update mi vs.)
3 - Lisans konusunda şirketlerin politikaları veya hangi firmalar daha önce vermek ister? ( Liebherr - Astragon (Construction Sim serisi), AGCO - Giants Software (Farming Sim. serisi), MAN - Aerosoft (Fernbus vs.) )

4 Beğeni

iveco mezara götürecek lisansı

3 Beğeni

Herkese merhabalar,

9 senedir ETS2’yi oynuyorum fakat özellikle son bir kaç aydır hem SCS’nin yeni çekici paylaşımlarından sonra hem de gerçekte firmaların çekici tanıtımlarından sonra oyundaki çekicilerin hangi yıllara ait olduğunu araştırmaya başladım ama yeteri kadar bilgi toplayamadım. Bulabildiklerim hep DLC ile gelen çekiciler oldu.

Benim bulduklarım;
MAN TGX (2020)
DAF XF/XG/XG+ (2021)
DAF XD (2022)
RENAULT T (2021) - emin değilim sanırım evolution modelleri gelmiş.

Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Oyundaki kalan 16 çekicinin modelleri hangi yıllara ait yardımlarınızı bekliyorum.

Bu listening tamamini 1 gun içerisinde Anadolunun kucuk bir kentinde gorebilirsin :slight_smile:

Bu arada pek kimsenin bilmedigi bir detay vereyim. Yapay zeka tamamen oynadigin haritaya bagimli. Yani mod haritalarda cok daha fazla gorebilirsin.

april,1,24

TIRSAN Fabrika videosu paylaşmışlar. Baya detaylı işbirliği var işin içerisinde belli. Ayrıca TIRSAN’a ait altmarkaların dorseleri de yakında oyuna eklenecekmiş…

Ayrıca sadece marka bazlı değil DLC’nin gördüğü ilgi ve satışlarından da mutlularmış ve teşekkür amaçlı olarak gelecek harita dlclerinden de bilgilendirme yapmışlar, o kısım da süpriz olsun :wink:

17 Beğeni

1 nisan şakası sandım

6 Beğeni

1 nisan şakasıymış lan umut lan nnn

14 Beğeni

İyi yedik dörtgözle beklediğimiz birşey olduğu için.:smiley:

1 Beğeni

Aklımızı aldın ya

Ön izlemedeki resmin ölçüsü yanlış bir tuhaflık olduğu belli oluyor.

https://twitter.com/simulasyonturk/status/1774782583466823995

1 Beğeni

Scs Software: 5 yıl sonra ETS 2’de

iveco yeni mercedes oldu. oyunda mercedes lisans’ı alınana kadar epey zaman geçmişti. buda şimdi onun gibi naz ediyor.

Oraya bir 0 sıfır eklemenizi rica ediciğim.
1.50 güncellemesinin olduğu harddisk bozuldu galiba.

1 Beğeni

“nerede lan 1.50?” yayını açmadan bunlar çıkarmayacak

4 Beğeni

Almanya güncellemesinide sıkıştıracaklar ondan desek tanıtım yok birşey yok.:grinning:Scs en az 6,7 blog daha yazmadan onu hayatta çıkarmaz.

GTA 6 = 1.50
Pragta olan yok mu yav SCS binasına gidip Release 1.50 open beta yazılı pankart açsın belki çıkartırlar :grin: . Bekleye bekleye ömürden ömür gidiyor çıksın artık.

3 Beğeni

Renault E-Tech çıkana kadar beklemeyin. Benim tahminim 10 Nisanda beta yayınlanır.

4 Beğeni

Makyajlı Scania R
Eyyy SCS… (Gerisini siz tamamlayın)

15 Beğeni