Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Skin koduyla yapmış olabilir oyunda mevcut değil diye biliyorum.

Bu foto yenimi

senin gibi c-d yolu müdavimi bunun bilmiyorsa kim bilecek? evet yeni, mod ile yapılıyormuş ama en son modu 4 yıl önce paylaşmışlar, yapanlar yabancı, Türkler olsa hemen söylerler bu ecnebiler cevap vermiyor iyi ki bir kod öğrenmişler.

1 Beğeni

Saldık bu işleri artık son 3 - 4 yıldır uğraşmıyorum tmp girmiyorum :joy: skin cok eskiden kalma fransa veya italya ile gelmişti.

Uğraşırım dersen şöyle bir kod mevcut hocam /def/vehicle/trailer/krone/profiliner/company_paint_job/renault_fac.sii

Fransa dlcsinde renault fabrikası olacaktı.Onun şirket dorsesi.

1 Beğeni

Tm Bugün Bende Şahit oldum gördüm :slight_smile: :slight_smile: Belki steam atölye modu olabilir bazen tmpde atölye modları çalışıyor fark edince fix atıyorlar tabiki… Kodunu bulamadım ama modu bu.TMPde çalışıyormu bilmiyorum !!!.

1 Beğeni

çalışmadı neyse ya boşver, moddur diye sordum kodu kendim yapıştırayım dedim ama programla açmama rağmen çinçe yazılar çıkıyor, uğraşmaya değmez, fabrika yapılmayınca lisans muhabbetine oyundan silmişlerdir eskiden normal şekilde alınıyordu.

g_save_format ı 2 yap :slight_smile:

Videoda kimler varmış kimler

8 Beğeni

İnsan kapak resmine şunu koymaya utanır. :smiley:

Hala 2016 MP4 ile oynuyoruz :disguised_face: :disguised_face: :disguised_face: :disguised_face:

Give us our MP5 kardeşim ya… ++ FH, kaç ay kaç yıl, kaç seneler geçti hala ortada yapım aşaması resmi hariç bir şeyler yok. :man_facepalming:

16 Beğeni

Volvo FH’ı beklemek baya uzun sürüyor. Duyurulduğundan beri 15 ay geçti desek önceside var yapımına başlandığı için, insan 3 kere askere gidip geliyor o sürede ama hala çıkmıyor araç :smiley: Actros’da aynı şekilde çok beklenen bir model, edition 3 çıktı biz hala eski modeldeyiz.

14 Beğeni

Boş işlerle uğraşıyorlar. Daf XF, Daf XD…

3 Beğeni

3 senedir Volvo, 5 senedir Mercedes, 2-3 senedir Scania, Iveco’nun yenisinin yenisi çıkıyor (gerçi saydıklarımın da öyle) ohh ohh hadi scs bir ara yaparsın artık.

9 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1771471699902628329?s=19
Eski foto yerine güncel fotoğraf paylaşsaydınız keşke

1 Beğeni

Üvey evlat Trakya dlc’si. :face_with_hand_over_mouth: :upside_down_face:

6 Beğeni

daf ve renault trucks scs ile aktif ilişkileri var, man zaten herkese lisans dağıtıyor ben istesem bana bile verir. :grinning: scs keyfi olarak geç model çıkarmıyor diğer markalar pek ilgilemiyor.

3 Beğeni

Mercedes Benz, Iveco ve Volvo üçlüsü nedense çok isteksizler bu konuda ama Volvo’nun iş makinelerinden sorumlu departmanı tak diye veriyor. Onu da geçtim Volvo Farming Sim’e de verdi.
Mercedes Benz tarafı değil de sahibi Daimler özellikle ATS kısmında daha çok lisans veriyor: Freightliner ve Western Star işbirlikleri buna dahil. Iveco zaten üvey evlat ya da kimseye vermek istemiyor.

scs markalar ile iletişim konusunda pasifmi yoksa markalarmı uyuzluk yapıyor. lisans aldıkları araçları bazen gerçeğiyle aynı zamanda çıkarıyor bazılarınıda 1 yıl sonra. mesela man’ın facelift tgx’i getirirken epey uzun sürmüştü.

Firmalarla alakalı durumlar var. Mesela XD modelini DAF istemiş yapımı 6 ay sürmüş diye bahsetmişlerdi yayında. O arada arka planda başka model yapılıyor ama böyle durumlarda öncelik sırası değişiyor. Neyse hepsi bir şekilde geliyor ama Iveco ile iletişim kurulamıyor maalesef.

5 Beğeni

Aslında herşey şu 3 kritere bakıyor:

1- Çekici, dorse vs. üreticisi lisansını vermek istiyor mu? (reklam getirisi, pazar payında değişiklik vs.)
2 - Scs’nin nelere öncelik verdiği ya da şirketin kendi belirlediği program (önce harita mı paintjob mı dorse mi update mi vs.)
3 - Lisans konusunda şirketlerin politikaları veya hangi firmalar daha önce vermek ister? ( Liebherr - Astragon (Construction Sim serisi), AGCO - Giants Software (Farming Sim. serisi), MAN - Aerosoft (Fernbus vs.) )

4 Beğeni