Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Benim de GHub düzgün çalışmıyor. Logitech Software eski sürümünü kullanıyorum. Onda bir sıkıntı yaşamıyorum.

yeni ghub var

evet çoğunda o var ama ben özellikle ghub olan videolara bakmaya çalıştım da pek iyi sonuç olmadı :sweat_smile:

teşekkür ederim deneyeceğim :smile:

Ben Logitech Gaming Software 8.98 kullanıyorum ama sorun yaşamadım.

betaya 11 gb güncelleme gelmiş.

1 Beğeni

4 Beğeni

https://twitter.com/sislamoglu/status/1780954788039118927

4 Beğeni

arkadaşlar ets ye sizce takograf olayı gelir mi? ben mesela oyunda takograf var gibi sürüş yapıp sonra şöförü uyutuyorum :slight_smile:

Reshade ile fotoğraf alırken sağ alt köşede “kontrolleri gösterme” yazısı çıkıyor bunu kaldırmanın bir yolu var mı 4k veya 8k console kodu yazıp aldığımda çıkmıyor ama Reshade için bu yazının kalkma ihtimali var mı?

Her 4 saatte bir uyutmak sıkıcı olmuyor mu ? Ölceçkelem uygun olsa Fern deki gibi olur ama ets 2 şartlarında pek mantıklı olmayabilir.

tr extended 1.50 için nereden indirebilirim

Ben mesela 5 saat sürüş yaptırıp sonra mola verdiriyorum kısa sonra yine devam. Süresi dolunca uyutmaya geçiyorum

1 Beğeni

Arkadaşlar Mod yapımcıları bilir bende mod yapıyorum kendimce bu bazı siteler linkleri değiştirip kendi tekrardan upload edip sitesine yüklüyor bunun için bi çözüm yolu var mıdır adamlarla iletişime geçiyorum dönüş yapmıyorlar ne gibi bir önlem alabiliriz ?

Şu tweet’e bayrak, türkiye, harita ne bulursanız atın :smiley:

X’te SCS Software: “Which upcoming Map DLC are you looking forward to most in Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator? :eu::us:” / X (twitter.com)

5 Beğeni

Gerçekten İskandinavya ve Yunanistan sonrasında nereye gidecekler acaba :smiley: ukrayna moldova tarafı olaylar bitmeden hayatta gelmez zaten. Geçen scs foruma bakıyordum baya da yabancı oyuncu daha çok türkiye şehri görmek isterim diyorlardı. Hatta Yunanistan ile Türkiyenin beraber gelmemesi çok iyi oldu türkiye kendine ayrı bir dlc’yi hak ediyor muhabbeti çeviriyorlardı en son :smiley:

12 Beğeni

Tahminimce önce İzlanda sonra İrlanda sonra Anadolu.

1 Beğeni

yıl sonunda yunanistan’ın gelmesiyle beraber avrupa ana karasında moldova ukrayna belarus ve ertelenen rusya dlc’si bölgesi hariç başka bir alan kalmıyor. 2025 sonuna kadar malum olay çözüme kavuşursa önce moldova ukrayna belarus geilr. kim bilir belki irlanda izlanda (belki faroe adaları)'nın birlikte olduğu bir ada dlc’si çıkarırlar. sonrasında umarız Anadolu… 2027-2028…

Heart of Russia için toplu bir oylama açma planı var

1 Beğeni

Bu Man Tgx 2021 i ve aynasız Daf ları Ai ye getirmeyi unuttular mı :slight_smile:

2 Beğeni