Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bu dorse oyunda yok ki. Oyunda olanlar Profiliner, Coolliner, LoadCarrier ve Yalıtımlı(İsmini unuttum Türkçe yalıtımlı olarak geçiyor.) dorse.

1 Beğeni

Arkadaşlar Multiplayerda yük taşıyorum işi bitiriyorum multiplayerdan çıkıp normal ets ye döndüğümde iş çıkmıyor. Ve oyunda geçen süre 8564 gün diyor bunun sebebi ve düzeltilişi nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Multiplayer zaman olarak singleplayerdan bağımsız bir zaman dilimi var diye biliyorum. Yani sanırım şöyleki:
orada zaman sürekli devam ediyor ama singleplayerda sadece siz girdiğinizde zaman devam ediyor … o yüzden arada zaman farkı oluşması normal…
yük çıkması için konsoldan ekonomiyi resetlemeyi deneyebilir yada bir kaç kez uyuma yerlerinde uyuyabilirsiniz

1 Beğeni

Bu sorun sizde olmuyormu.

Fazla multiplayer kullanan birisi değilim ama nadiren evet.

Valla bu konu çok can sıkıcı. Oyunuda çok özen göstererek oynadığım için üst üste uyumak istemiyorum. Geri dönüş yaptığın için teşekkür ederiim

bu herkesin başına geliyor multiplayer ile singleplayer farklı zamanlara sahip mp önde girdiğinde işçilerden gelir bile yükselmiş oluyor
iş alırken mpde bitirmek şart yoksa iptal…
mpye gir spye gir çık şaşırıyor profil :slight_smile:

1 Beğeni

Üşenmeyin 2 ayrı profil oluşturun. Birini gerçek oyun zevki için, online işlerde, açık betalarda vs. kullanın. Diğeri ise sadece multiplayer moduna özel olsun. Yoksa karışıyor herşey. Tavsiyedir :slight_smile:

2 Beğeni

Valla bende iki save var. Biri mp için kullanıyorum. Öteki türlü çok karışıyor.

görevim :slight_smile:

Katılıyorum 2 ayrı profil kesinlikle şart hatta modlarla multiplayer için güzel save ler bile oluşturup onu kullanabilirsiniz…

1 Beğeni

bu dorseler var base dosyasında fakat oyundaki perdeli dorse krone nin oluyor ayrıca oyunda ki dorse ile bu dorseler farklı lastikleri camurlukları falan

İki ayrı profil nasıl oluşturucam ?

Yeni Profil kısmından açabilirsiniz.

1 Beğeni

beyler mod paylaşımı nasıl yapabilirim basık şasi yaptım on numara oldu sadece man icin yaptım hiç bi sıkıntısı yok milfit yaptım arkadan kaldırdım ön ellemdin direk on coktu biraz efsane oldu :smiley:

Sağol kardeşim :slight_smile:

Base dosyasında bu yok sadece bir adet kaplama var Crown Megaline diye. O da Profiliner içinde. Yani planlanıp yapılmamış direk Profiliner modeli eklendi.
—@@@—
Düzeltme:
Ayrı dosyaları var fakat kendine has modeli yok sadece 2 adet dds den ibaret.
Screenshot_49

ah bi gelse peki bu gerçekteki gibi mi olur krone dorseler arka tarafı alcak bi dorse yani diğer dorselerden farkı bu bu krone o yüzden hoşuma gidiyor

Ozaman bombayı patlatıyorum SÖH farkını ortaya koyalım… 2018 yılı içinde lowdeck araçlar ve buna uygun mega liner vs gelicek %90 ihtimal veriyorum ip ucunu scsnin attığı krone dorse fotosundan aldım oyunda bir sürü çakma krone dorse var sadece bi tanesini mi lisanslıyacaklar sanmam… almışken megaliner falanda gelir mutlaka diye düşünüyorum

lowdeck derken şasi icin mi gerçekteki kronenin sitesine gir görürsün aracların arkası cökük ve dorse alcak normal baya zaten dorseyi alırken tırın arkası cokmesi lazım sonra kaldırman lazım normalde öyle gerçekte oyunda bi tuşla yaparlar mesela nasıl dingil kaldırma muhabetti varsa onun gibi vss.