Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Maden ocakları
MS Stein (Norveç)

• Kristiansand
  • Stavanger
  • Oslo
    Nordic Stenbrott (İsveç)
  • Linköping
  • Växjö
  • Jönköping
  • Kalmar
2 Beğeni

Ayrıca bazı başarımlar profilden kaynaklı hata gösterebilir.
Farklı profillerde yapmayı denerseniz çözüme ulaşabilirsiniz. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

O değilde bu tırın arka kısmı ne kadar alcak indirmiş yani adam baksana baya alcakta camurluğu kaldırmış ama dorse cok iyi neden gelmesin

Bu başarımları nasıl kazanırım tek tek mi yapmam mı lazım hespini

bide bu tren başarımı var onu nasıl kazancam bir türlü binemedim :S Ve ayrıca ben anlamıyorum bu volvo scania nın bi retardır sesi güzel çıkıyor geri kalan çekicilerin retardırından güzel ses gelmiyor hatta cıkmıyor anlamıyor 50km hızla giderken volvonun retardır bi ac 2 tıkda acayip ses cıkıyor scania da aynı ama diğerleri tırt yani ses yok neden ? acaba

Calais tarafında tren istasyonu olacak orayı kullanarak ingiltere 'ye gecmeniz lazım

1 Beğeni

Eyvallah gördüm bu retardır iki aracda iyi calışıyor diğerlerinde niye volvo veya scania gibi iyi calışmıyor ;?

Oyun yapımcısı firma, araçlar modellenirken retarder seslerini kaydetme fırsatı bulamamış olabilir. Geçenlerde kamyon yarışlarından bir kaç fotoğraf paylaşmışlardı, bazı araçların seslerini kaydediyorlardı. İleri ki güncellemelerde belki ses yenilemesi olabilir ama planlarını bilemeyiz tabi

bu yeni daf tm iyi ama renault man iveco onların retardır sesleri peki iyi değil yok gibi nerdeyse yenilerinde belki daha iyi cıkar onu bilmem ama volvo scania yeni daf onlarınki cok iyi mesela

1 Beğeni

onun için araçlar tekrar dan modellenmesi lazım low deck şasi olması gerekiyor o da gelmesinin zorlaştırır.

Arkadaşlar her çekicide retarder yok. Örneğin DAF ta Dep motor freni var haliyle retarder olmayan bir çekiciye retarderi senkronize edincede aynı sesi vermeyebilir. Ayrıca retarder her hız ve devirde aynı sonucu vermez belirli devir aralığı vardır o aralıkta daha iyi verim alınır. :blush:

1 Beğeni

Arkadaşlar ben buranın discordtuna giremiyorum yardım edermisiniz ?

profil yenimi açayım bende kendi profilimle birlikte 3 profilde de kabul etmedi yeni mi olustarayım

Ekran Alıntısı
buyur ss bu

Steam başarımları Türkçe olarak belirtilmiş üzerine onlarca yorum yapmaya ne gerek var. Haritaya bakınca hangi şirket nerede görülüyor.

ama son iskandinavya başarısı o kadar cok uğraşmama rağmen olmuyor 3 profildede deneme me rağmen

O civarda bir kaç tane daha köprü var onları dene istersen

1 Beğeni

Havalimanı dediği fle adlı şirket olması lazım

1 Beğeni

burdan bakabilirsiniz

Beyler bu krone dorse oyundaki gerçek krone dorseyle hiç biribirine benzemiyor lastikleri farklı normal krone dorseler baksanıza normalde alcak arka tarafı baya hemde yük altıktan sonra kendi kaldırıyor arkayı