Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hic sanmiyorum.

2 Beğeni

@Burak39 hiç birşey almamak bile artık parayla oldu yani :sweat_smile:

1 Beğeni

Yanıtınız için teşekkürler

Karina yunanistan dlc si ile mi uğraşıyomuş yoksa ben mi yanlış anladım

3 Beğeni

Evet, öyle diyor fakat West Balkans’a da eklenebilir.

1 Beğeni

"We’re also finishing West Balkan a lot of work…“diyor.
Ayrıca West Balkan’ı bitiriyoruz, çok fazla çalışma…” ekleme ile ilgili bir şeyden bahsedilmemiş klipte.

1 Beğeni

Yunanistan ek paketi için reklam tabelası yapıyormuş, dil yüzünden zorlanıyormuş ama programlama takımından Yunan bir bacımız varmış yardımcı oluyormuş.

1 Beğeni

Hazır aklıma gelmişken Yunanistan dlc dedik ya sıra Türkiye DLC mevzusu döner yapılır mı yapılmaz mı diye vs. vs. Zaten SCS kalitesinde bir harita yapılıyordu o da TR Extended, sonra sesi kesildi ve resmi açıklama yok. En azından harita geliştirebilen bir yapay zeka oluşturulabilir kanımca.

West Balkans DLCsi ile bölgedeki her ülke eklenip, Yunanistan’ı eklemeyip ayrı olarak tek ülke için DLC yapılması biraz ilginç geldi.

Birisi aegan dlc olur Yunanistan anakarası, bazı adaları ve bizden İzmir Çanakkale vs olabilir diye yazmıştı, bulamadım şimdi hangi konuydu bilmiyorum.

Scs forumda öyle bişey vardı diye hatırlıyorum
Konu başlığı türkçesi Olası ege dlc si diye

1 Beğeni

Aynen bu tarz şeyler vardı hatırlıyorum. Ancak böyle olursa kayda değer olur zaten. Umarız olurda Türkiye’den bir parça daha eklenmiş olur.

1 Beğeni

Olası bir ege dlcsinde türkiyenin bir parçası olması güzel bir şey lakin ufak bir parça yada yarısı gelme gibi bir durum olursa bi tık üzülürüm.
Temennimiz tek başına tüm Türkiye topraklarını kapsayan bir Türkiye DLCsi
Fakat tek başına Yunanistan çok küçük kalacağından küçük bir harita dlcsi yapmak SCS için pek mantıklı gelmeyebilir
Umarım bu Yunanistan mevzusu West Balkan dlcsine ücretsiz bir güncelleme olarak gelir de olası bir TR dlcsinin önündeki engel kalkmış olur nede olsa Yunanistan balkan ülkesi onun yeri WB dlcsi

1 Beğeni

Gönül böyle olmasını ister tabi ki ama mevcut harita durumuna göre Yunanistan zaten WB’de yok ve güncelleme ile eklenmesi makul bir SCS politikası değil. Bu tarz bir ege DLCsi ile WB’den sonra belki küçük bir DLC ile devam edip artık bu bölgeden çıkarlar ya da daha erken bırakıp, İzlanda-İrlanda veya İskandinavya’nın geri kalanına devam ederler diye düşünüyorum.

İrlanda ve yunanistan şuan garip bir durumda.İkiside tek başına dlc olarak gelmek için çok küçük(Benim fikrim).Mutlaka geleceklerdir ama nasıl yapacaklar zaman gösterecek.

Yunanistan ile birlikte Türkiye falan beklemeyin. Greece DLC de ayrı bir DLC’dir. Ücretsiz ekleme fantezileri görmeye gerek yok. 2025’te Atina’dayız. :smiley: 2027… :smiling_face_with_tear:

4 Beğeni

Yunanistan tek başına gelsin 180tl olarak. Günün birinde bizim ülke gelecekse tamamını kapsamasını isterim.

270 tl + çıkacağı zaman saray daha pahalıya sattırabilir.

1 Beğeni

Tek ülke tek DLC hiç görmediğimiz bir şey niye böyle bir işe giriyorlar ki, boyut olarak da çok büyük olmamasına rağmen.

Hiç görmediğimiz bir şey derken ??İtalya dlcsi tek ülke ve tek dlc .

3 Beğeni