Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

+fransa ve gelecek olan rusya da tek ülke. benim anlamadığım neden tr’yi bekliyorsunuz ki? avrupa bitmeden böyle birşeyin mümkunatı yok bence.

2 Beğeni

Biraz yanlış ifade etmişim. Bu boyutta tek ülke tek DLC olarak biraz mantıklı gelmedi onun için. Türkiye olur beklentisinden ziyade DLC içeriği olarak zayıf olmaması için eklenebilir diye düşünmüştüm fakat dolu dolu bir Yunan haritası ve ada parçaları eklenirse neden olmasın. İfade etmek istediğim 2000-3000kmlik yol ağı olan bir harita DLCsi son çıkan kaliteli ve büyük DLClerden sonra planladıkları bir DLC tipi gibi gelmiyor.

Yunanistan neden West balkan a eklensin ? Yunanistan balkan ülkesi değil ki.Ayrıca tek ülke dlc si daha önce de geldi.Mesela Fransa.

Şu görselleri paylaşırsam sanırım daha net ifade etmiş olurum. Bekleyip görelim tam olarak ne çıkacağını.

Fransa Yüzölçümü:
fransa

İtalya Yüzölçümü:
italya

Yunanistan Yüzölçümü:
yunanistan

Ana kara dışında büyük adaları da eklerler

Öyle olması gerekir diye düşünüyorum

Nasıl Yunanistan balkan ülkesi değil? Yunanistanın solunda yer alan Kuzey Makedonya ve Arnavutluk balkan ülkesi ise Yunanistan Asya ülkesi mi?

Screenshot_20230818_183738_com.android.chrome

Adalara 1:19 ölçek sığar mı ki? Sadece Girit Adasına tek yol olarak sığdırabilirler.

Yeni DLC

4 Beğeni

Volvo olabilir bence.

2 Beğeni

Hiç fotoğraf filan gelmedi keşke o olsa ve balkan dlc,sırbistan.:smiley: Tırsan da olsa :smiley:

1 Beğeni

Kuzey iskandinavyada ola bilir

2 Beğeni

Yunanistan olabilir

2 Beğeni

İki ihtimal var;

1-) Kuzey İskandinav Ülkeleri
2-) Tırsan DLC
?-) Yeni Araç (zor bir ihtimal)

Yunanistan olamaz çünkü şuan harita sırası

1-) West Balkans
2-) Kuzey İskandinav Ülkeleri (ismi belli değil)
3-) Yunanistan

şeklinde :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

ben kuzey iskandinavyayı ikandinavya ve baltik dlc’lerine ek parça olarak ekleyecekler diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum

Kızılay bile çadırı parayla satıyor. SCS beleşe harita DLC mi verecek :smile:

2 Beğeni

Boya paketidir beyler. Boşuna takılmayın.

ne alaka hocam kim dedi ki bunu :smiley:? ayrıca adamlar 2 senedir harita parası yiyemiyorlar ets den tabikide ayrı bir dlc bu, HOR arada kaynadı gitti bakalım onu ne zaman salıcaklar…

3 Beğeni

Rusya DLC demi? ABD gibi heybetli ülkeye yapamazlar. Sıkıysa denesinler. Ancak Rusyaya.

1 Beğeni

Bizim bi Man araçlarının yenilenmesi ve sonrasında tuning pack vardı ama.Gören varmı aranızda?

2 Beğeni