Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bendede aynı sorun var aylardır ne yaptıysam çözemedim. formatta attım ama değişmedi.

bazı otobüs modlarında ya da tır modlarında hangi moddandır bilmiyorum plakalar siyah font üzerine yazılıyor. aynı sorunu yaşayan var mı?

Oyuncuyusbis’in otobüs modlarında oluyor

2 Beğeni

doğrudur o modları aktif edince oluyordu. teşekkür ederim.

belgelerimde ets 2 içinde config dosyam yok, 0 kamerası ve konsolu da açamıyorum bunun için config dosyasına bakıyım dedim silinmiş, çözümü nedir acaba?

Steamden dosya doğrulama ile çözebilirsin.

Yok hocam başka bı yöntemle çözdüm gibi de, şimdi de her oyuna girdiğimde ayarlarım sıfırlanıyor, kontrol ayarları ve tuş atamaları gibi, bunun nedeni nedir?

roketlerinizi hazırlayıp gidebilirsiniz atış serbestmiş :slight_smile:

5 Beğeni

burası ets 2 olamaz olamaz

Vortex with Pavel’den yeni röportaj yayınlandı

Çekçe bilen biri söylenenlerin özetini çıkarabilir mi?

Gidip bir kontrol edip yarım saat sonra size geri döneceğim

Düzenleme: Videoyu izlerken raporu güncellemeye karar verdim

Pavel, Oklahoma’nın bu yıl (yarın) çıkacağını ve Kansas’ın da hazır olduğunu hepimizin bildiğini doğruladı. bu yıl için ve ayrıca bu yıl için WB’yi onayladı ve muhtemelen bahsettiği en önemli kısım, W900 ayar paketinin önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceği ve 700 parça içereceği (buna dikkat ederdim çünkü röportaj yapmak zorunda değildi. bugün oluşturulacak, bugün YT’de yayınlandı, yani ayarlama paketi bu hafta veya gelecek hafta olabilir, röportajın ne zaman oluşturulduğuna bağlıdır)

halihazırda 320 tane olduğundan (sadece binada) ve cumhuriyetin her yerinde hala başka insanlara sahip olduklarından bahsetti. toplamda yaklaşık 400 tane var bu şekilde

SCS şu anda binada. ve iki katlı ve daha büyük binalara taşınacaklar, ne zaman olacağı sorulduğunda, Pavel videoda “Umarım yakında” diye yanıtladı, yapım aşamasındaki binanın birkaç görüntüsünü görebilirsiniz (bundan 2022 Noel akışında bahsedildiğini hatırlıyorum) yanılmıyorsam ve yeni binalara taşınacakları zaman 2024 yazıyordu)

Elektrikli kamyonlarla ilgili soruya yeni hava durumu ve skybox’ların olacağını söyleyen Pavel, kısaca, “Önümüzdeki yıl için elektrikli traktörü oyuna girecek bazı üreticiler üzerinde zaten anlaştılar, ancak böyle bir durumda” dedi. bazı üreticilerin diğerinden daha fazla tercih edilmemesinin bir yolu" doğru anladıysam, sadece biraz elektrikli olacak, pavel “burası nokta olacak ve elektrikli kamyonların sürmesi gereken yer ve oraya gidiyorlar” ATS’deki gerçek reklam panoları

( nakliye şirketleri için sürücü alımı) ve SCS’nin kamyon üreticileri ile olan ilişkilerinden çok iyi bahsedildi.

8 Beğeni

Bu kısmı pek anlamadım ama eğer ETS 2’ye elektrikli bir araç eklenecekse yüksek ihtimal o yeni Range T olur yada ismi neyse elektrikli olan işte anladınız siz :smiley:

1 Beğeni

Renault Truck E Tech T . İnşallah en kısa zamanda gelir. #BirSevdadırETechT

bildiğimi de unuttum o nasıl çeviri öyle

:d google çeviri yada otomatik youtube çeviri sanırım

Bu güzel haber ama tüm haritayı elden geçirip bazı büyük akaryakıt istasyonlarına elektrikli şarj istasyonları koymaları gerekiyor

Renault Trucks ile araları iyi neden olmasın ama yeni Volvo FH da oyuna gelecek belki elektrikli olanında lisansını aldılar ve aynı zamanda Scania fabrikasına ziyaret ettikleri blogda gelecek vadeden projelerden bahsetmişlerdi belki Scania bile olabilir :man_shrugging:

Cars on the Road dizisinde ETS’nin yakıt alma sesini kullanmışlar. SCS’ye söylesek tazminat filan alır mı? :smiley:

o sesler stok satılan sesler scs ile bir ilgisi yok. satın alıyorsun kullanıyorsun.

1 Beğeni

Hmmm bilmiyordum

Aralık ayında yeni motorla gelecek olan özelliklerden bazı şeyler gösterilecek. Yeni skybox, yeni shader modelleri, hava durumları vs. aslında genele bakacak olursak Vortex’e daha önce söylediği mevsimler gibi bir sürece geçiyoruz gibi duruyor. 2-3 güncelleme sonra engine upgrade süreci başlayacak. Multicore’dan sürekli bahsediyor. Bu gelecek olan şeylerin bu sayede daha performanslı çalışması demek.

Yine de aşırı spekülasyon yaratacak bir durum artık yok. Planlanan şeyler gelsin millet rahat rahat oynasın. West Balkans zaten bu yıl sonu çıkıyor.

16 Beğeni

1.50 de gelecek büyük motor güncellemesinden bahsediliyordu forumda demek ki doğruymuş .Antialiasing, optimizasyon ve bir çok şey çözülecek deniyordu bakalım çözülecek mi?

7 Beğeni

Vallaha bu söylenenlerin yarısı gerçekleşsin ben razıyım. :smiley: