Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Bende HVTnin travegosu varken Promods indirdim hep oyundan attı. Önce travegoyu garaja gönderdim başka araç aldım. Sonra promodsu kurup oyuna giriş yapıp geçici araçla sürüş yapıp kaydettim oyunu. Profilden çıkıp tekrar giriş yaptım. Garajdan travego alınca oyundan atmam durdu. Anca böyle çözdüm sorunu

3 Beğeni

ets 2 deki kodundan bahsetmiştim. :sweat_smile: :man_facepalming:

1 Beğeni

oyunu tekrar kuruyorum dediğini deneyeceğim teşekkürler

1 Beğeni

image
image

1 Beğeni

Benim de son zamanlarda oyundan atmalarım oluyordu meğerse Travego modundan kaynaklı galiba. Ya modlarla çakışıyor yada bilmiyorum modun dosyalarında sıkıntı var. Ama bir yandan da sürmek istiyorum güzel mod yani.

1 Beğeni

Yukarda dediğimi yapınca yaklaşık 3500 km yol gittim hiç atmadı şimdi bi 3000 kmlik yol aldım Middle eklentisine bakalım ne olacak

1 Beğeni

arkadaşlar sırf oyunun kötü gidişatını eleştirdim diye pavel’i eleştirdim diye birde dandik paintjob sürekli çıkartmasını eleştirdim diye scs software scs forumda banladı beni anlamadığım bunlar eleştirmemizi istemiyorlar kafalarına göre hareket ediyorlar eleştirmemmi ağır geldi onlara bu kafayla oyun geliştiremezler sırf sesimizin kesilsin diye oluyor ban olayı oyunun gidişatından memnun değilim bunu eleştirdim diye ben kötü oluyorum

Hocam yanlış anlama herkes düşüncesini ifade etmekte özgür ama burada yıllardır bulunan kullanıcılar senin nasıl eleştirilerde, isteklerde bulunduğunu biliyorlar yani o yüzden biraz haksız gibisin, ama yinede eleştiri yaptığın için banlanman kötü olmuş :upside_down_face:

3 Beğeni

babyyoda arkadaşım bunu biraz değiştirdim yazdım böyle eleştiride bulundum scs zaten beceriksiz bunu bile çıkarmaktan aciz oyun motoru geliştiriyorlar oyun motorunda bile erteleme yapabilirler directx12’ye kurtarıcı gözüyle bakıyor anlamıyorki sorunun kendinde olduğunun directx11 ve directx 12 fark yok gram grafik konusunda ilerleme yok directx11’de bile çözerlerdi pavel’de directx 12’deyince bütün projeler ertelendi kir,mevsimler directx12’ye kaldı neyini çözeceksin scs pavel’i oyunu erteleye erteleye bozdunuz şimdi yeni ekran kartı ve işlemci ram artırmaya zorlayacan directx12’ye geçince olan bana oluyor sorun kendinde fikirlerin aptalca pavel sebor her paintjob kusucamı kaldırdın bıktım paintjob’tan map ertelemesinden yeniden işleme projesini bile ertelediler içi boş güncelleme çıkardılar sade texas bıktım harbi ya directx 11’de iyi şeyler yapılabilirdi pbr bile directx11’de bile yapılabilirdi scs beceriksizliğinden olmadı şimdi olmayınca directx 12 bumu kurtaracak oyunu sen daha oyunu bile adam edememişsin çıkmışsın directx 12 deyince sinirlerimi zıplattın ( yağmur damlası ,yolda yağmur damlası,şimşek çakma efekti) bunlar zor değil ama yapmak size zor geliyor scs software…

bunu yazdım diye banladı babyyoda arkadaşım

İsteseler yaparlar ama ilgiyi oyun üstünde tutmak için özellikleri parça parça getiriyorlar belki bir gün tüm istekler yerine gelebilir ama en az 10 20 yıllarını alır bu :joy:

1 Beğeni

However, this time around we will be featuring a very special demo version of Euro Truck Simulator 2, which will feature an exclusive first look at Wielton trailers in-game!

Ancak bu sefer Euro Truck Simulator 2’nin çok özel bir demo versiyonunu sunacağız, bu da oyun içinde Wielton fragmanlarına özel bir ilk bakış sunacak!

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan !

1 Beğeni

1.48 Betadan önce bir DLC mi çıkacak acaba?
Mesala Wielton? Etkinlikte demo göstereceklerine göre bitmesine çok az kalmış olmalı.

Herkese merhaba arkadaşlar, sizlere ets2 de yaşadığım fps drop ve çözümü hakkında danışmak istiyorum.
Öncelikle sistemim şu şekilde:
Ryzen 7 7700x
Msi MPG x670e carbon wifi
Corsair VAngeance 600MHz cl30 16x2
Kingston renegade 7300/500 1TB
Arctic Freezer II 360mm
Gigabyte M32Q 2k 165Hz SS IPS monitör

Bu sistemde Ets2’yi öncelikle 6900XT ile oynadım, oyunlarımda mod kullanmayı çok sevdiğim için modlar ile kullandım tabikide kullandığım modlar ise başlıca
WORLD MAP COMBO 82 civarı map içeriyor
Weather 8k
Grass 4k
Tree improver 4k
Kögel
Fliegl
Jazzycat Traffic pack
Realistic truck light
İmmersive symbols
ve benzeri şekilde grafik ve model modlarıydı

1. Oyunda sürüş sırasında 3-5 saniyede bir sürekli donmalar yaşıyordum ani takılmalar fps droplar şeklinde, sorunun amd kartta olduğunu düşünerek 6900xt mi sattım ve daha sonra ROG Strix 3090 aldım bir hafta evvel, onunlada yukarıdaki modları deneyince aynı sorunu yaşadım ve kartı dün sattım.
    Şimdi ise sorum şu şekilde bende bir takıntı haline gelen ETS2 için 3090 dan daha üst seviye bir kart mı almam gerekiyor bu takılomaları önlemek için yoksa, 2k oyunculuk için bana tavsiyelerde bulunup bu oyun için ultra 400 ölçeklemede kasmadan oynatabilecek hangi ekran kartını önerirsiniz?
  2. 3080 Suprim X modeli 400 ölçeklemede ultra ayarlarda beni akıcılık anlamında fps anlamında tatmin eder mi?

Arkadaşlar bu yeni sistemde ETS2 oynarken, bir anda ekran geliyor ve aniden oyun kendini kapatıyor. Bu normal bir şey değil. Ama ilk defa karşılaşıyorum.

1 Beğeni

Problemi anında çözdüm. EXPO destekli Ram kullanan arkadaşlar, BİOS üzerinden EXPO’yu etkinleştirin. Ram kendi default hızına dönecek. Ve o şekilde çalışmaya başlayacak.

1 Beğeni

As :slight_smile:
image

3 Beğeni

Ben bu Wielton’dan birşey beklemiyorum. Broshuis ile de aynısını yaptılar kaç sene oldu gelmedi.

3 gündür güncelleme uygulayamıyor çözümü yokmudur kanser etti disk kullanımı aşırı düşük

steam ayarlarını açıp indirme bölgesini değiştir bir aşağıda indirme önbelleğini temizle dikkat! steam yeniden başlar hesaba giriş bilgilerini sıfırlar, tekrar indirmeyi dene