Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Çekmiyodur bazı bölgelerde doğal karşılamak lazım😁 gerçekçilik işte

Önce tünellerin içine giren helikopterleri, kaza yapan araçların içinden hayalet gibi geçen araçları düzeltsinler, sonra buna sıra gelir. :smiley:

4 Beğeni

Radyo sorunu bende de mevcut çözemedim gitti.

1 Beğeni

Edirne’de köprü ayaklarının arasında kalan helikopteri unutmamak gerekir.

2 Beğeni

Bi youtube kanalinda gördüm Ets2 ye Abs fren olayı gelcekmiş doğrumudur ?

ATS için geldi ama ETS 2 için 1.48 açık beta daha başlamadı nedense. Başladığında kullanıma sunulur bu tarz özellikler her iki oyun içinde ortak olduğu için.

bende de var.

Dostlar oyunda farklı bir aracın korna sesini nasıl farklı araca aktarabilirim ? kod vesayre bulamadım da ses kodlarından bahsediyorum ?

arkadaşlar bu allahın belası oyunda herhangi bir bayiden araç almaya çalıştığımda oyundan atıyor save sildim yükledim modları kaldırdım dosyaları doğruladım olmuyor çözümü nedir kanser etti 2 gündür
image
1.8k saat oynadım ilk kez böyle bir sorunla karşılaşıyorum

Oyuna değil kullandığın profile söylen bence :smiley: Oyunda böyle bir problem yok çünkü, daha önce kullanmış olduğun modlar profil dosyana zarar vermiş belli.

Belgeler/ets2 klasörünü tamamen sil (yedek al her ihtimale karşı)

Profilini değiştirerek bir dene. Eğer gene çözülmezse Belgeler Euro Truck Simulator 2 dizinindeki gamelog’u da bi silerek dene. Muhtemelen çözülecektir.

denedim olmadı kanka komple sildim oyunu bidaha yüklücem eyw saolun

öncelikle selamlar dosyaları doğrulatırsana

Screenshot_264

1 Beğeni

Doğrulamış zaten okumadinmi adamin dediğini

2 Beğeni

Belgeler/ETS2/profiles(x.xx.x.xs).bak diye klasörlerin içinde önceki sürümden kalma profili kopyalayıp şuankiyle değiştir belki olur.

Karayolları turuncusu ya da il özel idaresi sarısı renklerinin kodlarını bilen var mı?

Color Dedector & Catcher (Play Store) :+1:

1 Beğeni

#ed6602

1 Beğeni

sanax’ın volvosunda ve hvt’nin travegosunda aracı satın alırken hep oyundan atıyor. promods ve grafik modu yüklüydü grafik modunu kaldırdım yine oyundan atıyor. ram falan verdim başlatma seçeneklerinden ona rağmen atıyor. var mı bu sorunu yaşayıp çözebilen?

<ERROR> d:\buildbot\slaves\win_slave\final_build_ets2_147_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections\arrays\arrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@M@prism@@QEAAAEAM_K@Z: Index outside array boundaries.