Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

o aynaların yukarıda olması çeşitli yükseklikteki engeller için daha iyi değil mi ya? zaten normal ayna da o yükseklikten başlıyordu ama neyse banane :smiley:

3 Beğeni

Hocam oyun açılmasından ziyade başka bir katkısı var mı peki?

crash, hızlı acılmama sorunları vs vs

1 Beğeni

Valla bilmiyorum ama yükleme ekranında daha hızlı ilerliyor kendim tecrübe ettim bunu.Ama içerik değişikliği algılandığında yine eskisi gibi çok fark yok.

2 Beğeni

@homelander

@Scaniaman

neyseki benim oyunum ssd de olduğundan dolayı hızlı açılıyor :smiley: çokta bir fark yokmuş ama crash olayını bilmiyorum :smiley:

1 Beğeni

Valla hocam benimki de ssd de 300 mod olunca ssd de işe yaramıyordu artık ,su gibi geldi bu sıralama.

2 Beğeni

Backgrounds dediği ne tarz modlar oluyor?

ya maplerin görünümüdür ya da ana menüdeki görünümdür. ben de bilemedim.

Arkaplan görüntüleri harita arkaplanı icon değişikliği menü arkaplanı gibi

Merceğin görüş açısı dikey anlamda geniş olabilir.

Arkadaşlar Windows 11’de Konvoy moduna girmeye çalışınca oyundan atıyor. Bu şekilde bir sorun yaşayan var mı? Sürümü 1.46’ya çekince problem olmuyor.

Bilgisayarınızın özellikleri Windows 11 'in minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor mu?
Eğer desteklenmeyen bir sistemde Windows 11 kullanıyorsanız belki SCS bunu 1.47’de engellemiş olabilir.

Bilgisayarı yeni aldım. İçerisinde İ7 işlemci ve Rtx 3070 ti ekran kartı var. Önceki bilgisayarımda 830M ekran kartı varken oynuyordum. Desteklememe ihtimali yok.

İlginç bir durum.

Kullandığın profili değiştir öyle dene ama girerken config i silmeyi unutma

İlgileriniz için teşekkür ederim. En son profili yedekledim ve oyun içerisinden profilleri kaldırarak sıfırdan kurdum sorun ortadan kalktı. Dün geceden beri dosyaları doğrula, oyunu tekrar kur vs. o kadar uğraştım. Meğer profilleri sıfırlamak yeterli imiş.

1 Beğeni
1 Beğeni

bende radyolar çalmamaya başladı, radyoyu seçiyorum canı isterse çalıyor, kanalı değiştirince çalan kanal çalmıyor, buna oyunun kendi eklediği kanallar dahil, niye böyle oldu bilen var mı?

3 Beğeni

Bende de aynı şekilde dünden beri uğraşıyorum çözemedim. Denemediğim livestream dosyası kalmadı yok işe yaramıyor kaç kere linkleri düzelttim olmadı. Sadece best fm’i çalıştırabildim gerisi çalışmıyor, kafasına eserse 50 60 kere denedikten sonra bazısı çalışıyor.

Ets 2’de yol olaylarında böyle şeyler gelse keşke. Temizlik araçları süpürse çekiciler eskortlar gözümüzün önünde çekse aracı vs.

Bu arada EvoLog ailesine geçmiş olsun.