Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Ne kadar eleştirsek de, yeri geldiği zaman kızsak da bu duruşunu ve çizgisini hiç bozmayan SCS’ ye minnettarız. Nice güzel vakitler geçirdiğimiz, dertlendiğimizde Müslüm Gürses, Orhan Gencebay açıp uzun yollar yapacağımız, yeni markaların araçlarını deneyimleyebileceğimiz, mutlu olduğumuzda tır da olsa bolca makas atacağımız, hız yapacağımız uzun ama güzel yolların daim olması dileği ile… Teşekkürler SCS… :heartpulse:

10 Beğeni

Her ne kadar tepkili olsakta böyle oyunun 2012’den beri güncelliğini korumayı başaran SCS ekibinin 25.yıl dönümü kutlu olsun. 12 yaşımdan beri sıkılmadan oynadığım en güzel ve kafa dağıtıcı oyunlarımdan biridir ETS 2. İyi ki varsın SCS… :gift_heart:

10 Beğeni

Salt Okunur shared a post on Instagram: "🚛Artık kamyon şoförleri evden çalışabilecek

#teknoloji #yapayzeka #bilişim #kamyon #şoför #otonom #bilgi". Follow their account to see 4494 posts.

BU ZAMANA KADAR BEDAVA ÇALIŞMIŞIZ

8 Beğeni

Cidden ya bu haberi ben de gördüm Almanya başlatıyormuş ama Engelli vatandaşlara yönelik sanırsam yani normal şöförlerede gelir ama ne zaman belli değil :clap:

1 Beğeni

tr exented promodsla birlikte sıkıntısız çalışıyormu ?

manifest dosyalarını 1.46 ya çevir çalışıyor ben sıkıntı görmedim denemiştim

Valla abi bir tane sana bir tane de bana sıfır New Man TGX ayarlayacaktım ama sende çok iyi biliyorsun bir türlü gelemedi, o yüzden böyle oldu :smiley:

11 Beğeni

adama 2. el daf versen de olurdu :melting_face: ya da kiralayabilirdin diyeceğim ahh pardon kiralama yoktu…

6 Beğeni

Sende böyle yap hocam madem tır yok

Ben Actros MP5, Volvo FH750 ya da Scania 770 S gelene kadar öyle (videonun sonundaki gibi) yapıyorum sende öyle yap.

2 Beğeni

Arkadaşlar oyunda kontrollerle ilgili bir sorun yaşıyorum. oyunu klavye ile oynuyorum scania v8 6 ileri şanzıman kullanıyorum basit otomatikte fakat bazen W yani ileri tuşuna bastığım zaman her ne oluyorsa araç geri hızlanmaya başlıyor ve araç sıfıra durana kadar w tuşu ile geri gidiyor. oyunu sildim yükledim yeni profil ile denedim düzelmedi bilgisi olan var mı

Kontrol Sihirbazını varsayılana çevirip tekrar denesen belki işe yarar

1 Saattir deniyorum sorun şöyle gerçekleşiyor mesela bir yere vurdum ve vurduğum zaman tır geri ivmelenmeye başlıyor o sırada W ile gaza basarsam tır geri geri hızlanmaya başlıyor.

Ve ya bayır yukarı tır geri geri hızlanmaya başlarsa yine aynısını yapıyor

belki kullandığın basit otomatikten kaynaklıdır onu gerçek otomatiğe çevirip bir deneyebilirsin

1 Beğeni

Teşekkür ederim deneyeceğim :slight_smile:

1 Beğeni

olup olmadığını yazarsın ona göre başka bişeyler düşünebiliriz @Mertcan39

5 dakikadır deniyorum şuan olmadı. ama gerçek otomatiğe alışmam gerekecek :smiley:

alışırsın yarım saate :slight_smile:

wow
başımıza gelenlere bak

10 Beğeni

Bu blog yazısı beni gerçekten derinden etkiledi :no_mouth:

5 Beğeni

pavel efendi son tarih 31 aralık! o yayında artık ne duyurursun bilemem :slight_smile:

8 Beğeni