Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Farlar F Max gibi

1 Beğeni

Eline sağlık SCS SOFTWARE :innocent:
Tartışmaya girmeye gerek yok anlayan anladı…
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İveco ile axor karışımı olmuş

1 Beğeni

Hazır konu Pi Makina ile ilgili olunca bu Hummer’ları atmak istedim

1 Beğeni

Izgaradada bir eski kasa scania havası var :smile:

Satılık hayal sırası

3 Beğeni

İndirim var.

2 Beğeni

Oyundaki bazı objeler (ağaçlar binalar vs) karşıdan gelen araçların detayları bir anda ya da geç şekilde yükleniyor. Çok göze batan bir problem. Diğer oyunlarda hiç böyle bir şeye rastlamadım. Driverlar güncel. Herhangi bir grafik/trafik modu da kullanmıyorum. Sizce sebebi ne olabilir?:thinking:

4 Beğeni

Oyunun kendisiyle alakalı. Sen atsyi gör bide otobanda giderken karşıdan gelen araçlar ilerde yükleniyor, renderlanışını falan görüyon.

1 Beğeni

Bu yeni gelen lod modellerinin değişimi birtek benim gözüme battı sanırsam.Eskiden lodların değişimini hiç fark etmezdim ama şimdi otoyolda giderken karşıdan gelen araçların lod değişimi çok belli oluyor.Bir anda kareliden pürüzsüze geçiyo.

1 Beğeni

Saatlerdir uğraşıyorum valla yapmadığım ayar kalmadı. SCS nin acilen bir grafik güncellemesi yapması lazım. Acil dediysem 2030 a kadar falan yani :upside_down_face:

1 Beğeni

ATS 1.40 ETS2 de 1.43 den beri render sorunu var.

2 Beğeni

Bu son güncelleme, bana da biraz problemli gibi geldi. Bazı şeyler gözden kaçtı veya farklı bir durum mevcut. Ama ne olursa olsun artık yıl bitmeden ‘‘Man TgX GX’’ gelsin, rica ediyoruz efendim. :pensive:

her şey iyi güzel de bi ekran açılıp kapanacak diye tüm modların navigasyonunu etkiledi sanırım, çok kötü oldu.

3 Beğeni

Vay be koca 25 sene

9 Beğeni
  1. yıla özel o duyurular gelmezse gelmemiş olur aksiyon alacağımızı sanmıyorum.
5 Beğeni

aha o ortamda cavid olursunuz emi scs

E artık isteğimiz belli… Yıl bitmeden gelecek olan o mübarek marka.

1 Beğeni

şçşyi şçş yapan o muhteşem üçlüüü

2-3 günde kar kir prototipi yazan beylere şimdi bu dönemde zor geliyor :smiley: ha yapıyorlardır ayrı ama bunca yıl bekletmeye değer miydi beyler…

6 Beğeni

Pavel Šebor - S

Martin Český - C

Peter Šebor - S

4 Beğeni